MİLLETVEKİLLERİNDEN REKTÖR'E ZİYARET

Karabük  Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci beraberinde AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ve

Güncel 30.04.2015, 14:39 30.04.2015, 14:39
12
MİLLETVEKİLLERİNDEN REKTÖR'E ZİYARET
banner36

Karabük  Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci beraberinde AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ve İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım ile Rektör Prof.Dr. Refik Polat’a nezaket ziyaretinde bulundu


 

IMG_0417-(2)Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette; Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Yahya Fidan ile Genel Sekreter Av. Yaşar Alpay’da bulundu.

Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin: “Her ne kadar öncesinde tebrik etmiş ve başarılar dilemişsekte makamınızda da aynı şekilde bir kez daha tebriklerimi yeniliyorum. Görevinizde Allah muvaffak etsin, başarılar diliyorum. Karabük Üniversitemizi bulunduğu noktadan inşallah daha ileri noktalara taşıma konusunda çalışmalarınızda başarılı olursunuz. Bizler her zaman destekçiniz. Üniversitemize, kentimize ve ülkemize hayırlı olsun.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Refik Polat; “Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Karabük Üniversitesi olarak nitelikli mezunlar vermek için eğitim kalitemizi daha da artıracağız. Üniversitemizin gücüne güç katarak Türkiye’nin en iyi üniversitesi haline getirmek için çalışacağız. Karabük Üniversitesi olarak kentimizin değişimine gelişimine katkı sağlayacağız.

Üniversite gençliğinin ders dışında zamanlarını geçirecekleri, yemekhane, kantin ve diğer hizmetlerden yararlanabilecekleri bir tesisi ortaya koyduk. Sosyal Yaşam Merkezi ve Camimiz bitti sayılır. Şu anda Sosyal Yaşam Merkezi’mizde bulunan yemekhanelerimiz hizmet vermeye başladı. Öğrencilerimiz, idari personelimiz ve öğretim üyelerimiz için ayrı salonlarımız var. Açılışını inşallah güzel bir organizasyon ile 8 Mayıs’ta yapacağız. Çok modern bir tesis oldu.” dedi.

Rektör konuklarına Üniversitemizin devam eden yatırımları, akademik durumu, faaliyetler ve geleceğe ilişkin projeler hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret iyi dilek ve temennilerle sona erdi.
Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74