MİLLETVEKİLİ CUMHUR ÜNAL'IN KADİR GECESİ MESAJI

Milletvekili Cumhur Ünal Kadir Gecesi münasebetiyle mesaj yayınladı

Güncel 27.04.2022, 10:25
1823
MİLLETVEKİLİ CUMHUR ÜNAL'IN KADİR GECESİ MESAJI
banner36

AK Parti Karabük Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Cumhur Ünal, Kadir Gecesi münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Ünal mesajında şu ifadelere yer verdi:

"On bir ayın Sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerif'i uğurlamaya hazırlanırken, Kadir Gecesi'ne erişmenin heyecan ve coşkusunu tüm Müslümanlar olarak hep birlikte yaşıyoruz.

Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'de, “Kadir gecesi, bin aydan hayırlıdır.” mealindeki ayetle, bu gecenin esenlik dolu olduğuna işaret edilmektedir. Hiç şüphesiz bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için bizlere eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır.

Bu mübarek gecede, ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atarak, nefretin kötü arzularını frenleyip, dünyamızı bulandıran haset, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizlenmek gerekir. 

Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzurun artırmasını temenni ediyorum.

Bu vesile ile Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden diliyor; tüm Karabük’lü hemşehrilerimin Kadir Gecesini tebrik ediyorum."

Yorumlar (1)
Harun karadaş 3 hafta önce
Sayın vekil göz dolduruyor mubarek günde.
banner11
banner12
21
az bulutlu
banner125
banner18
banner74