MHP'LİLER, TERÖRÜ LANETLEDİ

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TERÖRÜ LANETLEDİLER VE SEÇİM ÇALIŞMASINA ARA VERDİLER  

Güncel 10.10.2015, 17:50 10.10.2015, 17:50
18
MHP'LİLER, TERÖRÜ LANETLEDİ
banner36

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TERÖRÜ LANETLEDİLER VE SEÇİM ÇALIŞMASINA ARA VERDİLER


 

ADEM KAR “BU SALDIRI TÜRKİYE’NİN BİRLİĞİNE YAPILMIŞTIR”


 

mhp-oy-patlamasi-yapacagiz

MHP Karabük Milletvekili Adayları seçim sırasında Ankara’da yaşanan terör faciası ile ilgili bir açıklama yaptılar.

“Teröristler, arkasında duran ve azmettiren güçler 20 Temmuz’da meydana gelen Suruç saldırısından sonra, bu defa da maşaları vasıtasıyla Ankara’da sahneye çıkmışlardır.Ankara alçakça, kalleşçe, acımasızca kana bulanmıştır. Bedenlerine bomba saran katiller aldıkları ölüm emrini harfiyen uygulamışlar, milletimizi derinden yaralamışlardır.

Bu saldırı açıkça Türkiye’ye ve toplumsal dirliğimize yapılmıştır.Hiç şüphesiz birlik ve beraberliğimiz, huzur ve güvenliğimiz caniler tarafından hedef tahtasına koyulmuştur.

Bu alçakça terör katliamında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralananlara ise acil şifalar dileriz” şeklinde ifadelere yer veren Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile birlikte gerçekleştirdikleri Safranbolu’daki esnaf ziyaretine ara verdiler.

“MHP, SAFRANBOLU’DA OY PATLAMASI YAPACAK”

MHP Karabük Milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile birlikte Safranbolu’daki esnafları ziyaret ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, 1 Kasım tarihindeki seçimlerde de Safranbolu’da oy patlaması beklediklerini söyledi.

Kar, 7 Haziran tarihinde yapılan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Safranbolu halkının MHP’li milletvekili adaylarına verdikleri oylarla sahip çıktıklarını belirterek “Safranbolu halkı bizleri bağrına bastı. Her gittiğimiz yerde yoğun ilgi ile karşılaşıyoruz. Şundan herkesin emin olmasını istiyorum; 1  Kasım’da yapılacak olan seçimlerde MHP Safranbolu’da oy patlaması yapacaktır. Nasıl 7 Haziran seçimlerde partimize Safranbolu hemşerilerimiz büyük destek vermişlerse, 1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimde de daha çok destek vereceklerinden hiç şüphemiz yok. Ben partimizin Karabük’te birinci olacağına inanıyorum. Çünkü gittiğimiz yerlerde, yapmış olduğumuz toplantılarda bunu görebiliyoruz” dedi. 

TEMPOMUZ GİDEREK ARTIYOR

Seçim çalışması temposunun her geçen gün artarak devam ettiğini söyleyen MHP ikinci sıra milletvekili adayı Osman Aydın “Seçim çalışmalarına başladığımız günden itibaren tempomuzu hiç düşürmedik. Aksine bu tempomuzu her geçen gün arttırıyoruz. Ziyaretlerimizde, toplantılarımızda bizlere gösterilen ilgi ve alaka bizleri daha çok çalışmaya itiyor. Allahın izni ile 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde milletvekili seçilmemiz halinde bize verilecek olan sorumluluğun bilinci ile daha çok çalışacağız. Sadece seçim zamanı değil, seçimden sonra da halkımızla, esnafımızla iç içe olacağız” dedi

 

KARABÜK’ÜN VE ÜLKENİN KADERİ DEĞİŞECEK

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise yaptığı açıklamada “Seçim gününe kadar Karabük’te elini sıkmadığımız kimse kalmayacak. Nasıl 7 Haziran’da Karabük halkı bir partimizden bir milletvekili seçip Karabük’ün kaderini değiştirmiş ise, 1 Kasım tarihide yapılacak olan seçimde de iki adayımızı da oyları ile destekleyip Ankara’ya göndererek ülkenin kaderini değiştireceklerdir. Bugün Safranbolu’da esnaflarımızla görüşüyoruz, adaylarımız ile birlikte sıkıntılarını dinliyoruz, Safranbolu halkının milletvekili adaylarına sahip çıkacaklarından hiç kuşkumuz yok. İnşallah verecekleri oylarla adaylarımızı Ankara’ya meclise gönderecektir” dedi.
Yorumlar (0)
9
açık
banner17
banner18
banner39
banner74