MHP'DE YALÇIN SESLERİ

Güncel 13.03.2015, 18:50 13.03.2015, 18:50
29
MHP'DE YALÇIN SESLERİ
banner36
durmus-13-03

 

 MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI İLAN EDEN DURMUŞ YALÇIN’A İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI İLE PARTİLİLER TAM DESTEK VERDİ


 

DURMUŞ YALÇIN “ KARABÜK’ÜN TBMM’DEKİ GÜÇLÜ İRADESİ VE HADİMİ OLMAYA TALİBİZ”


  

7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi işadamı Durmuş Yalçın MHP’den aday adayı oldu.

Yalçın, MHP Karabük İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını açıklarken, toplantıya, MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, Merkez İlçe Başkanı Samet Yalçın, Safranbolu İlçe Başkanı Muharrem Asker ile çok sayıda partililer katıldı.

MHP’den Karabük Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan işadamı Durmuş Yalçın, partililere şu konuşmayı yaptı;

“Türk vatandaşı olarak sahip olduğum sorumluluk duygusu, ülkücü, ahlak ve şuurum gereği Karabük halkına ve milletimize ‘İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir’ düsturuyla hizmet için 7 Haziran 2015 tarihin de yapılacak olan 25. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde partimizden aday adayı olduğumu ilan ederim.

Milliyetçi Hareket Partisi milletimizin yaşadığı varlık ve beka endişesi karşısında ülkemizin devleti ve milletiyle bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. MHP adaletsiz, hakkaniyetsiz siyasi tasarruf ve icraatların karşısında hukukun üstünlüğünün ve hukuk devletinin teminatıdır. MHP, parti devleti ve tek adamlık rejimi karşısında çok partili siyasi hayatın ve fazilet rejimi olan demokrasinin, millet iradesinin teminatıdır.

durmus-13-03-03Mücadele ve hedefimiz; güçlü devlet, güçlü millet idealini hayata geçirmektir. Mücadelemiz demokrasi ve refah artışıdır. Mücadelemiz daha müreffeh ve bayındır Karabük içindir, Karabük’ün kamu hizmet ve yatırımlarından hak ettiği payı alması içindir. Adaylık müracaatında bulunduğumuz bu tarih istiklal marşımızın kabul edildiği ay olup bu vesile ile merhum milli şairimizi Mehmet Akif Ersoy’u rahmet ve minnetle anıyoruz.

Değerli Karabüklüler biz yapmaya talibiz, gönülleri ihyaya talibiz. Sizlerin mecliste ki güçlü iradesi ve hadimi olmaya talibiz.” 
Yorumlar (0)
25
açık
banner17
banner18
banner39
banner74