MHP'DE 'ASKER' GÜCÜ

Güncel 22.12.2014, 16:05 22.12.2014, 16:05
16
MHP'DE 'ASKER' GÜCÜ
banner36
muharrem-asker-aday-acikladi

MHP SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLIĞI YARIŞINDA BEKLENEN İKİNCİ ÇIKIŞ GERÇEKLEŞTİ


MUHARREM ASKER, SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI


 Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Kongresi öncesinde partililerin beklediği gelişmeler yaşanmaya başladı.

Muharrem Kaba’nın adaylığını iki hafta önce açıklamasının ardından Muharrem Asker’de bu gün bir basın toplantısı yaparak, adaylığını ilan etti.

MHP Safranbolu İlçe Binasında geniş bir katılım ile gerçekleşen aday açıklama töreninde Asker, kısa bir konuşma yaparak, ilçe başkanlığı yarışına katıldığını belirtti.

Muharrem Asker’in aday açıklama törenindeki kalabalık katılım dikkatleri çekerken, konuşmalarındaki söylemlerde takdirle karşılandı.

Adaylığını açıklayan Muharrem Asker, konuşmasında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;
mhp-safranbolu-askerÜç yılda bir yapılan olağan kongre sürecine Milliyetçi Hareket Partisi olarak girmiş bulunmaktayız. Şu ana kadar üç ilçemizin kongresini tamamladık.

4 Ocak 2015 Pazar günü dünya miras kenti Safranbolu’muzun kongresini de Allah nasip ve kısmet ederse gerçekleştirmiş olacağız.

42 Yıllık hayatımda Ülkücü hareketin bir neferi olmaktan gurur ve onur duydum, son nefesime kadar da duymaya devam edeceğim.

Bu kutlu hareketin tabiri ile uç beyi olarak görev yaptığım Ocak başkanlığımın öncesi ve sonrasında almış olduğum edep, ahlak ve terbiye gereği, cennet Mekan Başbuğum Alparslan Türkeş’in de dediği gibi ‘Ülkücünün partisi Milliyetçi Hareket Partisidir’ sözünden yola çıkarak, Ülkücülüğün Alperenliği’nin ve  Türk-İslam mefkûresinin dünyadaki ve siyasi arenadaki tek temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin Safranbolu İlçe Başkanlığı görevine genç, dinamik ve başarı çıtasını yükseltecek dava arkadaşlarımla birlikte talip olduğumuzu partililerimize ve kamuoyuna duyururuz.

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74