MHP TERÖRÜ LANETLEDİ

MHP KARABÜK İL BAŞKANLIĞI TERÖRÜ LANETLEDİ VE AK PARTİ HÜKÜMETİNİ ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU  

banner73
Güncel 08.09.2015, 15:43 08.09.2015, 15:43
11
MHP TERÖRÜ LANETLEDİ
banner36

MHP KARABÜK İL BAŞKANLIĞI TERÖRÜ LANETLEDİ VE AK PARTİ HÜKÜMETİNİ ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU


 

mhp-teror-lanet

MHP Karabük İl Başkanlığı, son günlerde PKK terör örgütünün hain saldırıları sonucu asker ve polislerin şehit edilmesi ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

MHP Karabük İl Başkanlığı imzası ile yayınlanan absın açıklamasında, AK parti iktidarı ağır bir dille eleştirildi.
Birkaç kez ismini değiştirdiniz. Önce kardeşlik süreci dediniz. Sonra barış süreci. En nihayet çözüm süreci yaptınız bu lanet olası sürecin adını.

Biz terörle, teröristle müzakere edilmez, mücadele edilir dedikçe kandan besleniyorlar dediniz.

Bugün terör örgütü olarak nitelendirdiğiniz herkese kandınız da aziz milletimizi kandırmak da pek mahir çıktınız. Hileyle şeytani planlarla akiller icat ederek kandırdınız insanımızı.

Polisimizin askerimizin elini kolunu bağlayıp, mahkeme, asayiş timleri kurmalarına, silah ve bomba yığınağı yapmalarına göz yumdunuz 3 yıldır. Bugün kalkmış bomba ve silah stoklamışlar diyebiliyorsunuz. Siz neredeydiniz bu zaman diliminde. Ne iş yapıyordunuz. Belediye hal müdürü müydünüz.

Dağlıca da yaşanan alçak saldırının üzerinden 24 saat geçtiği halde aziz şehitlerimizin naaşına ulaşılamamış sayısı bile bilinmemektedir.

Bugün yaşanan manzara tatminsiz bir ego aklın önüne geçmiş bir hırs ve kibrin ürünüdür. Manzaranın sorumluları ise televizyonlarda 400 vekil masalı anlatmakta futbol maçlarında şehit çocuklarımızı istismar etmektedirler.

Biran önce göstermelik güvenlik toplantılarından, beylik sözlerden vazgeçilerek, kahraman polisimize ve silahlı kuvvetlerimize tam yetki verilmeli, yasalarla koruma altına alınarak terörle mücadelede hakim duruma getirilmelidir.

Son bulması umuduyla aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, yakınlarına ve büyük milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74