MHP ADAYLARI EFLANİ'DE

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN EFLANİ’YE ÇIKARMA YAPTILAR  

banner73
Güncel 05.10.2015, 18:29 05.10.2015, 18:29
17
MHP ADAYLARI EFLANİ'DE
banner36

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN EFLANİ’YE ÇIKARMA YAPTILAR


 

MHP ADAYLARI VATANDAŞIN GÖNLÜNÜ FETHETMEYE ÇALIŞIYOR


 

mhp_eflani_ana-foto

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın dün Eflani’de seçim çalışmalarını devam ettirdiler.

MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan ve bazı yöneticilerin de gittiği Eflani’de MHP Milletvekili adayları Kar ve Aydın yoğun ilgi gördüler.

Eflani’de Pazar yerini ziyaret ettikten sonra ilçe merkezinde bulunan esnafları da ziyaret eden MHP milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın esnafların ve halkın sorunlarını dinlediler.

EFLANİ’DE GÖÇ VERİYOR

Eflani’de yapılan seçim çalışmaları sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan MHP birinci sıra milletvekili adayı Dr. Adem Kar “Eflani ilçemizin de göç verdiğini gözlemledik. Özellikle gençlerin iş bulamadıkları için büyük şehirlere çalışmaya gittiklerini tespit ettik.

Eflani ilçemizde hayvancılığın çok iyi bir şekilde yapılması gerekiyor. Fakat hayvancılık ile ilgili her hangi bir teşvikin olmaması nedeniyle hayvancılık yapanlarda azalmaya başlamış. Eğer hayvancılık konusunda özel bir teşvik verilmiş olsa, şirin ve güzel ilçemizde hayvancılık çok güzel bir duruma gelir.

İlçe merkezinde görüştüğümüz ve sohbet ettiğimiz esnaf arkadaşlarımızda işlerinin iyi olmadığından şikayetçiler yani anlayacağınız ne esnafımız ne de vatandaşımız durumundan memnun değil. İnşallah Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarında yüzleri gülmeyen esnafımızın yüzü gülecek vatandaşlarımız ise durumlarından memnun olacaktır” dedi.

SEÇİM BEYANNAMEMİZ HER KESİME HİTAP EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Cumartesi günü açıkladığı seçim beyannamesinin her kesime hitap ettiğini belirten MHP Karabük milletvekili adayı Dr. Adem Kar “Cumartesi günü bizlerde genel başkanımızın seçim beyannamesini açıklarken oradaydık. Genel Başkanımızın açıklamış olduğu seçim beyannamemiz işçi, memur, köylü, esnaf ve toplumun tüm kesimlerine hitap edecek şekilde. İktidara geldiğimizde, açıkladığımız seçim beyannamesi ile tüm vatandaşlarımız mutlu olacaklardır” diye konuştu.

YOĞUN İLGİ BİZLERİ MUTLU ETTİ

Eflani İlçesine yapılan ziyarette kendilerine gösterilen yoğun ilgiden çok mutlu olduklarını belirten MHP Karabük ikinci sıra milletvekili adayı Osman Aydın “Bugün Eflani ilçemizdeyiz. Halkın ve esnafımızın bizleri yoğun bir ilgi ile karşılamaları MHP’nin iktidara gelişinin ayak sesleridir. Partimiz Karabük merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimizde birinci parti olacaktır. Bizlerde Eflani halkının yoğum ilgisine layık olmak için milletvekili seçilmemiz halinde onların tüm sorunları ile ilgilenip Ankara’da onları en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

 

[gallery size="medium" ids="29117,29118,29119,29120,29121,29122,29123,29124,29125,29126,29127,29128,29129,29130"]
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74