MEGA PROJE'NİN AÇILIŞINA AZ BİR SÜRE KALDI

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin Mega Projeleri arasında yer alan ve Kanyon Park Projesinin ilk aşmas

Güncel 06.12.2016, 14:51 06.12.2016, 14:51
89
MEGA PROJE'NİN AÇILIŞINA AZ BİR SÜRE KALDI
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin Mega Projeleri arasında yer alan ve Kanyon Park Projesinin ilk aşması olan Kanyon Köprü sayesinde 5000 Evler ile Safranbolu’nun iki yakası birleşiyor.


 

06122016_kanyonparki_2Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yaptığı yatırım ve projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Başkan Vergili’nin Mega Projeleri arasında yer alan Beşbinevler ve Safranbolu arasında hayata geçirmeyi planladığı Kanyon Park Projesi çalışmasının ilk aşaması olan Kanyon Köprü inşaatı tamamlanma aşamasında.

Karabük halkının hayatını kolaylaştıran Başkan Vergili, yapmış olduğu projeleriyle Karabük halkının takdirini kazanıyor. 5000 Evler Mahallesi sakinlerinin Safranbolu’ya gitmek için vasıtayla yarım saat sürerken, Kanyon Park Projesinin ilk ayağı olan araç ve yaya trafik akışının yapılacağı Kanyon Köprü sayesinde 5 dakikadan daha az bir sürede ulaşım sağlanacak.

Köprü bitiminin ardından başlayacak Kanyon Park Projesinde, her yaş grubunun yararlanacağı, gençlerin her türlü sporu yapabileceği alanlar olacak. Kireç Kuyusu mevkiinde bulunan 310.000 m2’lik alanda başlayan Kanyon Park Projesinin ilk ayağı olan Kanyon Köprü projesinin bitimin ardından başlayacak olan Kanyon Park projesinde, her yaş grubunun yararlanacağı, gençlerin her türlü sporu yapabilecekleri alanlar olacak.

Peyzaj alanı 310 bin metrekare, 17 bin metrekare spor tesisleri, 2 km bisiklet yolu, bin 870 su kanalı bulunuyor. Ayrıca Afet evleri bölgesine dev dönme dolap ve lunapark, yapay tırmanma duvarı, renk ve koku terasları, adrenalin parkı, çocuk köyü, kaykay pistleri, çeşitli eğlence merkezleri ve su sporlarını yapabilecekleri daha birçok tesis ve alan bulunacak. 
Yorumlar (0)
20
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74