MEDİKAR'DAN RAMAZAN KAMPANYASI

ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ BAŞHEKİMİ BOYACIOĞLU “RAMAZAN’DA ELLER HAKK’A MEDİKAR HALKA AÇILIYOR” &nb

Güncel 12.06.2015, 13:37 12.06.2015, 13:37
16
MEDİKAR'DAN RAMAZAN KAMPANYASI
banner36

ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ BAŞHEKİMİ BOYACIOĞLU “RAMAZAN’DA ELLER HAKK’A MEDİKAR HALKA AÇILIYOR”


 

RAMAZAN AYINDA MUAYENE ÜCRET FARKLARI KALDIRILDI


 

medikar-muayene-ucretleri

Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu, Ramazan ayında MEDİKAR’ın muayene farklarını kaldırarak, Karabük halkına hizmet vereceklerini söyledi.

Özel MEDİKAR Hastanesi, Karabük’teki muhtarlarla hem tanışma hem de muhtarların görüş ve dileklerini dinlemek için bir kahvaltıda buluştu. MEDİKAR Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu, “Bu tesisi daha iyiye, daha ileriye götürmek için çalışıyoruz. Mübarek Ramazan ayı başlıyor. Bizde “Ramazan’da Eller Hakk’a, MEDİKAR Halka Açılıyor.” Sloganıyla Ramazan ayında muayeneyle ilgili farkları kaldırıyoruz. Mübarek Ramazan ayında MEDİKAR ailesi olarak böyle bir hayra vesile olmak istedik” Dedi.

MEDİKAR’ın kalp hastalıkları konusunda bölgenin en iyi hastanesi olduğunu söyleyen Boyacıoğlu, “Bir hasta acile geliyor, 15 dakika sonra anjiyo oluyor ve 15 dakika sonra hasta ameliyata hazırlanıyor. Gerek teknolojik, gerek hekimlerimizin kabiliyeti çok iyi durumda. Türkiye’de çok az hastane de, çok az hekim çalışan kalbe by-pass 20150611AW447400_01ameliyatı yapıyor. Bizim hekimlerimiz de bu konudaki başarılarını geçenler de yaptıkları bir ameliyatla gösterdiler. Narkoz alamayacak derece de ileri kalp hastası olan bir hastayı uyutmadan by-pass ameliyatı yaptılar” dedi.

Muhtarların görüş ve dileklerini dinleyen, ardından da notlar alan Başhekim Boyacıoğlu, herkesin çekinmeden arayabileceğini belirterek, toplantıya katılan muhtarlara teşekkür etti.

 
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74