MEDİKAR HASTANESİNDEN EMEKLİLERE İNDİRİM

ZONGULDAK, BARTIN VE KASTAMONU İLLERİNİ KAPSAYAN İNDİRİM PROTOKOLÜ TÜED GENEL BAŞKANI TARAFINDAN

Güncel 07.05.2014, 16:40 07.05.2014, 16:40
23
MEDİKAR HASTANESİNDEN EMEKLİLERE İNDİRİM
banner36

ZONGULDAK, BARTIN VE KASTAMONU İLLERİNİ KAPSAYAN İNDİRİM PROTOKOLÜ TÜED GENEL BAŞKANI TARAFINDAN İMZALANDI


 

20140507AW082840_03Karabük başta olmak üzere çevre illere sağlık hizmeti veren Özel MEDİKAR Hastanesi ile Türkiye Emekliler Derneği arasında indirim protokolü imzalandı.

Zonguldak, Bartın ve Kastamonu illeri ile bu illere bağlı ilçelerde bulunan Türkiye Emekliler Derneği Şubeleri ile Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi’nde indirim protokolü imzalandı. Protokole göre; emeklilere sağlık hizmetlerinde yüzde 15 ile 20 oranında indirim uygulanacak.

Karabük Özel MEDİKAR Hastanesinde düzenlenen indirim protokolüne TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, Genel Başkan Yardımcısı Gazi Aykırı, Hastane Başhekimi ve Genel Müdürü Dr. İsmet Baran ile Karabük, Kastamonu, Bartın ve Zonguldak il ve ilçelerinin TÜED Şube Başkanları katıldı.

TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, yapılan anlaşmanın her iki tarafa hayırlı olmasını dileyerek, “ Böyle hayırlı bir işe imza attıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu güzelliği bizde paylaşmak için sizlerle birlikte bir araya geldik. Bu yapılan protokolün hem emeklilerimize hem de bu modern kurumumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Hastane Genel Müdürü Dr. İsmet Baran ve TÜED Şube Başkanları arasında indirim protokolü imzalandı.
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74