MAHALLE ŞENLİKLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

banner73
Güncel 11.07.2014, 17:38 11.07.2014, 17:38
13
MAHALLE ŞENLİKLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
banner36
Resim-061Ramazan etkinlikleri her akşam iftardan sonra saat 21.00’de her gün bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber Karabüklülerin hoşça vakit geçirebilmesi için her gün ayrı bir mahallede eğlence düzenleyen Karabük Belediyesi, 7'den 70'e herkesin büyük beğenisini topluyor.

Karabük Mahallesindeki etkinliğe Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman ve Karabük Mahalle Muhtarı Kemal Özdemir ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesgincinin yanı sıra çok sayıda vatandaş ve çocuklar katıldı.

Çocukların büyük bir ilgi ile beklediği mahalle şenliklerinin oldukça renkli anlara sahne olduğunu belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: "Gerçekleştirdiğimiz bu sosyal ve kültürel faaliyetler ile tatile gidemeyen vatandaşlarımız biraz olsun yaz sıcağının bunaltıcı etkisinden kurtulabilme imkanına sahip oluyor. Tüm halkımızı mahalle şenliklerimizde görmekten onur duyarız" dedi.

Karabük Mahallesi okul bahçesinde düzenlenen eğlence programında çocuklara yönelik Halat çekme, çuval yarışı, sandalye kapma oyunlarla hoş vakit geçiren çocuklara Karabük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler sunuldu. Etkinliklere katılanlara Karabük Belediyesi tarafından eski ramazanların vazgeçilmesi olan pamuk şeker, Osmanlı macunu, patlamış mısır gibi çeşitli ikramlar sunuldu.

Kent Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti izleyenleri büyüledi. Düzenlenen yarışmalarda ise miniklerin yanı sıra gençler de birbirleri ile kıyasıya yarışırken, eğlenceler gece geç saatlere kadar sürdü. Ramazan coşkusu çocuklar için düzenlenen çeşitli yarışmalarla son buldu.
Yorumlar (0)
12
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74