LİNÇ GİRİŞİMİ!

Karabük’te genç kızlara sarkıntılık eden ve 2 polisi yaralayan şahsı vatandaşların linç girişiminden yine polis kurtardı.

Güncel 18.10.2014, 01:42 18.10.2014, 01:42
15
LİNÇ GİRİŞİMİ!
banner36

Karabük’te genç kızlara sarkıntılık eden ve 2 polisi yaralayan şahsı vatandaşların linç girişiminden yine polis kurtardı.


timthumb

İddiaya göre, Kemal Güneş Caddesi üzerinde Volkan Arif Ö. (35), iki genç kıza sarkıntılık etti.

Genç kızların duruma tepki göstermesi üzerine, şahıs kızlara yumruk attı. Bunun üzerine kızlar Güven Kavşağında görevli trafik polisine durumu şikayet etti.

Polisin şahsın yanına giderek uyarması üzerine Volkan Arif  Ö. bu sefer trafik polisine yumruk attı. Bu sırada vatandaşlar ve bir başka trafik polisi şahsı yere yatırıp, etkisiz hale getirerek kelepçe takmaya çalıştı. Şahsın direnmesi sonrası diğer trafik polisi de yaralandı. Trafik polisi şahsı bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı sırada toplanan kalabalık şahsı linç etmeye çalıştı. Vatandaşların yumruk ve tekmelerine maruz kalan Volkan Arif Ö.’yü linç edilmekten yine polisler güçlükle kurtardı.

Volkan Arif Ö. gözaltına alınarak 3 Nisan Polis Karakoluna getirilirken, darp edilerek yaralanan 2 polis ve genç kızlar ambulansla KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Çenesine darbe alarak yaralanan polis memuru taburcu edildikten sonra şikayetçi olmak üzere 3 Nisan Karakoluna geldi. Kendilerine sarkıntılık yapılan 17 yaşındaki iki genç kız ise Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince ifadeleri alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haberin Videosu


Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74