KUYUMCULAR MEDİKAR İLE NİKAH KIYDI

Karabük Kuyumcular Derneği, Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi ile Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzaladı.

banner73
Güncel 29.12.2015, 17:40 29.12.2015, 17:40
20
KUYUMCULAR MEDİKAR İLE NİKAH KIYDI
banner36

Karabük Kuyumcular Derneği, Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi ile Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzaladı.


20151229AW617713_02

Özel Karabük MEDİKAR Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleşen protokolde Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekim Op.Dr. Ziya Boyacıoğlu ve Kuyumcular Derneği Başkanı İlhan Ündar yer aldı.

Karabük Kuyumcular Derneği üye ve yakınları ile çalışanlarının faydalanabileceği Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imza töreninde konuşan Dernek Başkanı İlhan Ündar, “MEDİKAR Hastanesinin tam teşekküllü bir hastanenin bölgemizde olması büyük bir şans.Hocamızlan birlikte bu atılımları yerinde gördük ve inceledik.

Bu hizmetlerden arkadaşlarımız memnun olduğundan nikahımızı kıyalım dedik. Hocamızda sağ olsun bizleri kırmayarak dernek olarak sağlık hizmetleri sözleşmesi imzaladık. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekimi Ziya Boyacıoğlu, bölgenin en büyük özel hastanesi olduklarından gerek Karabük gerekse çevre il ve ilçelerden yoğun bir ilgi gördüklerini kaydederek, “Başta Dernek başkanımıza teşekkür ediyoruz bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı.

Karabük Kuyumcular Derneği üye ve yakınlarına MEDİKAR’ın emin,güzel ve güvenilir hizmetinden daha fazla yararlanabilmeleri için bir sözleşme önerisinde bulunmuştu. Onlarda kabul ettiler. Bu vesile ile yeni yılda bütün Karabük halkına sağlıklı,mutlu ve huzurlu bir yıl diliyoruz.

Medikar anlaşmalarını ve hizmetlerini geliştirmeye devam edecek. İşe başladığımız günde söylemiştik sözümüzün arkasındayız. Yeni atılımlar, projeler ve ünitelere Karabük halkına sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
8
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74