KURTULUŞ SYM'DE SERTİFİKA HEYECANI

Güncel 28.05.2014, 14:49 28.05.2014, 14:49
16
KURTULUŞ SYM'DE SERTİFİKA HEYECANI
banner36
20140527AW101625_022013-2014 eğitim öğretim yılında Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi’nde(SYM) kurslarını başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Törene Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cahit Kesgin, Mahalle Muhtarı Murat Ermiş, Mahalle muhtarları ile kursiyerler ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Sertifika töreni öncesi bir konuşma yapan Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Murat Ermiş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, kurslarını başarı ile bitiren kursiyerleri de tebrik etti.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman ise, Kurtuluş Mahallesi SYM’de ikinci sertifika töreni düzenlediklerini belirterek, “ İsterdik ki sertifika törenini eğlenceli yapalım. Bildiğiniz gibi Soma’da ki acımız çok taze olduğundan dolayı bu tür eğlence programlarını iptal ettik. Burada ki kursiyerlerimize katkıları nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Halk Eğitim Müdürlüğü’ne, hocalarımıza, Sosyal Yaşam Merkezin de görevli olan bütün arkadaşlarımıza ve mahallemizden kurslara katılan bütün bayanlara teşekkür ediyorum. Bütün bayan kursiyer arkadaşlarımızın başarılarının devamının etmesini diliyorum ve daha güzel ürünler bekliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde kurslarını başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Sertifika töreninin ardından Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünleri sergisi açılışı yapıldı.
Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74