KTSO BAŞKANI ÖZCAN'IN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

banner73
Güncel 14.03.2017, 16:26 14.03.2017, 16:26
11
KTSO BAŞKANI ÖZCAN'IN 14 MART TIP BAYRAMI  MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


 

Özcan, mesajında şunları söyledi: “Sağlıklı bir yaşam bütün insanlığın en temel hakkı ve talebidir. İnsanların kaliteli ve mutlu bir yaşam sürmelerinin öncelikli şartı sağlıklı bireyler olmalarından geçer.

Bedenen ve ruhen sağlıklı bireyler, eğitimin artmasına, üretimin güçlenmesine, ülkenin kalkınmasına dolayısıyla toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunar.

Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır. Hiç kuşku yoktur ki, bu anlamda doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımız, fedakârlıkları ve meslek aşkları sayesinde, insanların yaşam kalitesini yükseltmede ve bu yaşam kalitesinin duraksamaya uğradığı hallerde hastalarını sağlığına kavuşturmak adına kutsal bir mümessil olarak bu önemli ve zor görevi üstlenmişlerdir.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle insanı yaşatmayı ve insanlığa nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bizlerin sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi için en güç koşullarda dahi sağlık hizmetlerinin her alanında fedakârca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.”
Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74