KTSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

banner73
Güncel 21.04.2017, 15:47 21.04.2017, 15:47
4
KTSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan Miraç Kandili dolayısıyla  bir mesaj yayımladı.


 

Miraç Kandili dolayısıyla  bir mesaj yayımlayan Karabük Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, Miraç’ın bir yükseliş olduğunu belirterek, “Bu gece kutlayacağımız mübarek Miraç Kandili’nin, manevi değerlerimizin ve insani hasletlerimizin hatırlanmasına ve artmasına vesile olacağına inanıyor, bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.​

Özcan,mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Sevgili Peygamberimizin, mucize ile dolu miraç yolculuğu Allah’ın izni ve keremiyle takdir buyurulan bir zaman diliminde önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, oradan da Rabbimizin sonsuz kudret ve ayetlerini müşahede etmek için semaya yaptığı, içerisinde pek çok ilahi lütuf, ihsan ve bereketi barındıran; hikmet, hediye ve müjdelerle dolu manevi bir yolculuktur.

Miraç kulun Allah’a yönelmesi, yükselmesi ve Rabbinin de kuluna kapılarını açmasıdır. Miraç Hazreti peygamberin “hüzün yılı” denilen bir dönemde teselli bulmasıdır. Bizler de bu mübarek gecede rabbimize ettiğimiz dualarla kulluğumuz adına bir yükselişte bulunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle  bütün hemşehrilerimizin, ülkemizin ve tüm islam aleminin Miraç kandilini tebrik ediyor, hayra ve affımıza vesile olmasını temenni ediyorum.”
Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74