KTSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Güncel 13.05.2017, 13:36 13.05.2017, 13:36
21
KTSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu  Başkanı Tuncay Özcan,Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesaj yayınladı.


 

Özcan, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda Ülkemizin bugünlere ulaşmasında, bizlerin yetişmesinde en büyük hak sahibi olan annelerimize minnet borçluyuz dedi.

Aile hayatının birleştirici unsuru olan dünyanın en zor görevlerinden birini üstlenmiş annelerimiz, en yüce duygulara sahip, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsalidir.

Annelerimiz sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Türlü fedakârlıklara ve zorluklara sabırla göğüs gererek, tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet edilse azdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta bu ülkenin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum dedi.
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74