KÖY MUHTARLARINDAN UYSAL'A ZİYARET

Karabük Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik başkanlığında ve 38 Köy Muhtarı Milli Eğitim, K

banner73
Güncel 29.12.2015, 16:55 29.12.2015, 16:55
11
KÖY MUHTARLARINDAN UYSAL'A ZİYARET
banner36

Karabük Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik başkanlığında ve 38 Köy Muhtarı Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili ve Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


 

20151228_155121Konuklarını Toplantı Odasında ağırlayan Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 1 Kasım seçimlerinde Karabük’te ülke genelinde olduğu gibi AK Parti lehine büyük başarı ile sonuçlandığını dile getirerek “Karabük’ten iki milletvekili çıktı, bunlar sizin destek ve gayretlerinizle oldu. Bugün ülkemizde güçlü bir iktidara sahip olmanın nimetlerini yaşamaktayız.

Çünkü ülkemizin etrafı ateş çemberine döndü bu ülkenin birliğini ve beraberliğini sağlamakta ancak güçlü bir iktidarla olacaktır. Ben öncelikle 1 Kasım seçimlerinde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Bugünde nezaket gösterip bu yüce mecliste bizi ziyaret etmenizden dolayı duyduğum memnuniyeti belirtiyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

İnşallah bundan sonra Karabükümüzün her türlü sorununu birlikte çözeceğiz. Sizler bulunduğunuz köylerde milletin adına devlet nezdinde iş gören insanlarsınız. Muhtarlar devletin en ücra noktasında temsilcileridir.

Sizlerle her zaman istişare içinde olacağız. Sizlerin ne emri olursa onları gücüm yettiği oranda takipçisi olacağımı burada bir kez daha belirtmek istiyorum.” dedi.

Karabük Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik ise Milletvekili Uysal'a, Karabük'e ve ülkeye yapacakları hizmetlerden dolayı başarılar diledi.
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74