KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

Karabük İl Koordinasyon Kurulu 2014 yılı ikinci toplantısı Vali Orhan Alimoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

Güncel 25.04.2014, 14:15 25.04.2014, 14:15
13
KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI
banner36

Karabük İl Koordinasyon Kurulu 2014 yılı ikinci toplantısı Vali Orhan Alimoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.


 

20140424AW071703_02Kamu kuruluşlarının yatırımlarının izlenmesi, çalışmalarının koordine edilmesi ve il düzeyindeki yatırımların daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu 2014 yılı ikinci toplantısı, İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Vali Orhan Alimoğlu başkanlığında gerçekleştirilen ve 2014 yılı yatırımlarının değerlendirildiği toplantıya, Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, yatırımcı daire müdürleri ve yatırımcı bölge müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Orhan Alimoğlu “Koordinasyon Kurullarının vazifesi, görevi, gayesi illerde olup biten işlerde işbirliği yapılması gereken konular varsa müştereken değerlendirme yaparak işlerin daha hızlı, daha iyi, daha düzenli yapılmasını sağlamaktır. Devam eden işlerimizin bu güne kadar ki durumlarını gözden geçirip yardımlaşılması gereken durumlar var ise onlara karar vereceğiz ve görüşeceğiz. İşlerimizin hem doğru, hem de zamanında yapılmasını sağlayacağız. Koordinasyon için bu toplantıları beklemeye gerek yok, her hangi bir aksaklık, ihtiyaç hissettiğiniz her zaman bir araya gelerek işlerimizi hızlandırmaya mecburuz ama bu toplantıların da genel değerlendirmeler yaparak, iyi haberler vererek sevindirme toplantılarına dönmesi lazım, öyle olmasını temenni ediyorum” dedi.

Vali Orhan Alimoğlu’nun açılış konuşmasının ardından yatırımcı kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile bölge müdürleri söz alarak, 2014 yılında ilimizde yürütülen yatırım ve iş programları ile ilgili koordinasyon kurulu üyelerini bilgilendirdiler.
Yorumlar (0)
20
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74