KOMŞUSUNU KURŞUN YAĞMURUNA TUTTU

POMPALI TÜFEKLE KOMŞUSUNA ATEŞ AÇIP JANDARMAYA DİRENDİ  

Güncel 21.03.2015, 18:42 21.03.2015, 18:42
14
KOMŞUSUNU KURŞUN YAĞMURUNA TUTTU
banner36

POMPALI TÜFEKLE KOMŞUSUNA ATEŞ AÇIP JANDARMAYA DİRENDİ


 

pompali-kovaladi

 

Aralarında uzun süredir husumet bulunan bir kişi, traktörüyle seyir halindeki komşusuna pompalı tüfekle ateş açtıktan sonra saklandığı ahırda saatlerce Jandarmaya direndi. Olay, Karabük merkeze bağlı Çerçiler mahallesinde meydana geldi.

E.Ü (31) uzun süredir aralarında husumet bulunan komşusu Şaban Acarlı’ya (47) traktörü ile seyir halinde iken ruhsatsız pompalı tüfeğiyle ateş aştı ve kurşunlar traktörün arka lastiklerine isabet etti.

Durumun Jandarma’ya bildirilmesi üzerine, olay yerine gelen ekipler ateş eden şahsı bahçedeki ahırda kıstırdı. Elindeki tüfekle uzun süre Jandarmaya teslim olmamak için direnen E.Ü, çelik yelekli Jandarmanın iknası ile elindeki tüfeği teslim ettikten sonra annesi H.Ü ile birlikte karakola gitmemek için direnmeye devam etti.

E.Ü, Jandarma ekiplerine direnmeye devam edince koluna takılan kelepçe ile gözaltına alınarak, ifadesi alınmak üzere İl Jandarma Komutanlığına getirildi.

Öte yandan, silahlı saldırıya uğrayan Şaban Acarlı, E.Ü ile aralarında uzun süredir devam eden bir husumet olduğunu belirterek, “4-5 el ateş etti. Aramızda uzun süredir de husumet vardı. Ben traktörle seyir halinde iken otomatik silahla ateş açtı, traktörün sol çamurluğuna zor saklandım, kurşunlar bana isabet etmedi. Jandarma ekipleri gelerek beni kurtardı ve onu gözaltın aldı” dedi.
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74