KILAVUZLAR MAHALLESİNDE RAMAZAN EĞLENCESİ

Kılavuzlar Mahallesinde İlk Kez Ramazan Eğlencesi Gerçekleşti  

Güncel 07.07.2015, 15:41 07.07.2015, 15:41
10
KILAVUZLAR MAHALLESİNDE RAMAZAN EĞLENCESİ
banner36

Kılavuzlar Mahallesinde İlk Kez Ramazan Eğlencesi Gerçekleşti


 

07072015_kilavuz_11Köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarını da kapsayan Ramazan etkinlikleri Karabük’te doyasıya yaşanıyor.

Karabük Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Ramazan eğlenceleri, köyden mahalleye geçen Kılavuzlar Mahallesiyle devam etti.

Kılavuzlar mahallesinde düzenlenen Ramazan etkinlikleri programına Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Vekili Ali Kara, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Etkinliklerle ilgili açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Her günü ayrı bir güzellikte geçirdiğimiz Ramazan ayında istedik ki hemşehrilerimizin arzu ettiklerini geleneksel Ramazan etkinlikleriyle buluşturalım.

Bu amaç doğrultusunda mahallelerde her gün düzenlenen birbirinden güzel eğlencelerle hoşça vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

07072015_kilavuz_12Kılavuzlar Mahallemizi de kapsayan etkinliklerin hemşehrilerimiz tarafından memnuniyetle karşılandığını görmekten de ayrıca mutluluk duyduğumu belirtmek isterim” dedi.

Mahalle sakinleri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili başta olmak üzere, tüm çalışanlarına böyle bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür ettiler.
Yorumlar (0)
29
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74