KAYAK MERKEZİ TAMAM

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ 24. DÖNEM’İN SON MÜJDESİNİ VERDİ  

Güncel 30.03.2015, 01:33 30.03.2015, 01:33
15
KAYAK MERKEZİ TAMAM
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ 24. DÖNEM’İN SON MÜJDESİNİ VERDİ


 

KAHVECİ “İHALESİ YAPILAN KELTEPE KAYAK MERKEZİNİN İHALESİ ONAYLANDI VE YAPIMINA BAŞLANILACAK”


 

kahveci-keltepe-kayak-merkezi-1

 

Bir yandan yoğun meclis çalışmalarını sürdüren Karabük Milletvekili Osman Kahveci, diğer taraftan ise Karabük’e yapılacak yatırımları takip ediyor. Seçimlere sayılı günler kala Karabük Milletvekili Osman Kahveci’nin 24. Döneme ait son müjde ise Keltepe Kayak Merkezi ile ilgili geldi.

Orman Genel Müdürlüğü döneminde yaptığı çalışmalar neticesinde yer tahsisini gerçekleştiren ve tesisin kurulacağı alanı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne devreden Karabük Milletvekili Osman Kahveci, milletvekilliği döneminde de projeyi yakından takip etti ve ihalenin yapıldığı müjdesini bu gün Karabük ile paylaştı.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Karabük Milletvekili Osman Kahveci,  yapımı yılan hikayesine dönen Keltepe Kayak Merkezi Tesisi ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Kahveci “Karabük’ümüzün uzun zamandır özlemini kurduğu bir hayali daha gerçek oluyor. Yıllardır Karabük kamuoyu tarafından konuşulan Keltepe Kayak Merkezinin yapımına başlanıyor. Daha önce iz ödeneği konulan Kayak Merkezimiz uzun gayretlerimiz neticesinde Gençlik ve Spor Bakanlığının 2015 yılı yatırım programına alınmış olup, 15 Mart ta ihale edilmişti ve ihale artık onaylanmıştır” dedi.

kahveci-keltepe-kayak-merkezi-2Önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan Keltepe Kayak Merkezinin 13 Milyon TL’ye ihale edildiğini, tesislerde 900 metre uzunluğunda, 705 kişi kapasiteli telesky ile 958 metre uzunluğunda, 1200 kişi kapasiteli telesiyej ile günübirlik konaklama tesislerinin bulunacağını ifade eden Osman Kahveci, “Karabük ile komşu illerimizden Bartın ve Zonguldak’taki vatandaşlarımıza hizmet edecek olan Keltepe Kayak Merkezimiz tüm vatandaşlarımıza hayırlı,  uğurlu olsun” dedi.
Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74