KARDEMİR A.Ş. SAVUNMA SANAYİ FUAR'INDA YERİNİ ALDI

KARDEMİR A.Ş. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’na katıldı.

banner108
Güncel 17.11.2021, 14:44 17.11.2021, 16:17
204
KARDEMİR A.Ş. SAVUNMA SANAYİ FUAR'INDA YERİNİ ALDI
banner36

Pazarlama ve ihracat çalışmalarını gün geçtikçe güçlendiren ve arttıran KARDEMİR A.Ş., yeni pazar arayışları ve yeni ürün geliştirme uğraşları çerçevesinde 10-11-12-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’na katıldı.

“KARA-DENİZ-HAVA-UZAY” sloganı ile bir araya gelen Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi kuruluşlarının buluştuğu fuarda KARDEMİR A.Ş., bağlı olduğu ortaklığı Kardökmak ile birlikte yer aldı. Türk savunma sektörünün öncü kuruluşlarından isimlerin ağırlandığı standı, Türkiye'nin ilk yerli üretim S/İHA sistemi Baykar Bayraktar TB2'nin mimarı, Baykar Savunma Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar da ziyaret etti.

KARDEMİR A.Ş., ürünleri ve üretim süreçleri ile ilgili bilgilerin aktarıldığı ziyarette, Selçuk Bayraktar şirketi savunma sanayine sunabileceği katkılar hakkında tavsiyelerini dile getirdi. İlk Türk Demiri plaketinin takdiminin ardından, Bayraktar ile birlikte iş birliği yapılabilecek diğer firmalara ziyaret düzenlendi. 

Fuar organizasyonuna stant ile katılımın yanı sıra sponsoru da olan şirketin, Kardökmak ile birlikte birçok firma ziyareti gerçekleştirdi. Hali hazırda yürütülmekte olan projelerin yanı sıra, uzun vadeli çalışmaların da planlandığı ziyaretlerde, stant ekibi 4 gün boyunca diğer firmaları da ağırladı. Birçok farklı sektöre birden fazla ürün tedarik edebiliyor oluşunun yanı sıra, bağlı ortaklığı Kardökmak’ın da yüksek döküm kabiliyetleri savunma sanayi alanında beğeni ile karşılandı.

KARDEMİR A.Ş., Türkiye’nin birinci, Avrupa’nın ise ikinci en büyük savunma sanayi fuarı konumunda olan SAHA EXPO Fuarı’nda standı ziyaret eden ve kendilerini ağırlayan tüm sektör paydaşlarına teşekkür etti.
 

Yorumlar (0)
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74