KARABÜKSPOR'DAN KAFKAS'A DESTEK

KARDEMİR KARABÜKSPOR ASBAŞKANI VE BASIN SÖZCÜSÜ ZİYA ÜNSAL: “KAFKAS İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

banner73
Güncel 13.11.2014, 18:12 13.11.2014, 18:12
12
 KARABÜKSPOR'DAN KAFKAS'A DESTEK
banner36

KARDEMİR KARABÜKSPOR ASBAŞKANI VE BASIN SÖZCÜSÜ ZİYA ÜNSAL: “KAFKAS İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”


 

20141113AW242848_01Kardemir Karabükspor Kulübü Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, teknik direktör Tolunay Kafkas ile yollarını ayıracakları yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını, Kafkas ile yola devam edeceklerini söyledi.

“SAKAT OYUNCULAR İYİLEŞMESİYLE TAKIM ÇIKIŞA GEÇECEK”

Ünsal, önemli oyuncuların yaşadığı sakatlıkların nedeniyle şu anda ligde istemedikleri bir konumda bulunduklarını belirterek, “Milli maç arası takıma iyi geldi. Sakat oyuncularımız zamanla devreye girecekler. Önüzdeki hafta Gençlerbirliği maçına bir ya da iki eksikle çıkacağız.Menüsküs ameliyatı olan Sow ile ayağındaki sorun nedeniyle Arjantin’de tedavi olan Vioala kentimize döndü. Viola bir hafta kontrollü idmanın ardından takımla çalışmalara başlayacak. Yine Sow’da önümüzdeki haftadan itibaren takımla çalışmalara başlayacak. Erkan ve Emre Özkan ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalara devam ediyor. İnşallah umut ederiz ki bu 4 oyuncuyuda Beşiktaş maçına yetiştirme gayretinde olacağız. Tabi bu noktada doktorun vereceği karar doğrultusunda teknik heyetimizin uygun görmesi halinde oyuncular hazır olunca takıma katılacaktır. Tüm olumsuzluklara rağmen moralimizi bozmayacağız. Takımımızın oynadığı oyun çok da yabana atılır bir oyun değil. Fikstür lehimize dönüyor. Eksik olan oyuncularımız da takıma döndüklerinde Kardemir Karabükspor olması gereken yerde olacaktır” dedi.

TOLUNAY KAFKAS'LA DEVAM

Tolunay Kafkas'ın takımdan ayrılacağı yönünde bazı söylentiler olduğuna işaret eden Ünsal, “Tolunay Kafkas'la yine aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz. Hocamızın da böyle bir talebi yok. Bunlar nereden çıkıyor ve gündeme geliyor biz de anlayamadık. Bunları biz de zaman zaman duyuyoruz. Bizler açısından üzerinde durulacak bir konu değil ve hocamızla yolumuza devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.
Yorumlar (0)
3
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74