KARABÜKSPOR'DA KAYSERİ ERCİYESSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI

KARDEMİR KARABÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ HÜSEYİN KALPAR:  

Güncel 17.09.2015, 11:32 17.09.2015, 11:32
17
KARABÜKSPOR'DA KAYSERİ ERCİYESSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
banner36

KARDEMİR KARABÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ HÜSEYİN KALPAR:


 

“BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDAN İYİ NETİCELER ALMAK GEREKİR”


 

“BİRAZ SABIR LAZIM. YENİ BİR TAKIMIZ”


 

“BU TAKIMIN ENİNDE SONUNDA İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİNDEN EN KÜÇÜK BİR ŞÜPHEM YOK”


 
20150916AW527601_04PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kayseri Erciyesspor maçının hazırlıklarına başladı.

Teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde, Çamlık Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından pas çalışması yaptı. Yaklaşık 2 saat süren idman, yarı saha çift kale maçla sona erdi.

İdman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör Hüseyin Kalpar, geçen hafta sonu oynanan ve kendileri için çok önemli olan Yeni Malatyaspor maçını kazanmaları gerektiğini ancak kazanamadıklarını, daha fazla çalışmaları ve üretken olmaları gerektiğini söyledi.

Ligde 4 maç oynadıklarını iki galibiyet, bir beraberlik ve bir yenilgiyle 7 puan topladıklarını ancak bu puanın kendisine göre yetersiz ve az olduğunu anlatan Kalpar, “Kaybedilmiş hiçbir şey yok ancak kazanılmış da bir şey yok. Henüz çok erken, biraz sabırlı olmaya ihtiyacımız var.

Bizim çok daha iyi olmaya ihtiyacımız var. Bunun da iyi olacağı inancındayım. Çok iyi oyunculardan kurulu bir takımız. İyi kurulu bir takım sahada iyi olması lazım.

Herkes gibi ben de iyi netice alınsın istiyorum. Bu şimdi olmadı diye yarın olmayacak anlamına gelmez. Biraz sabır lazım. Yeni bir takımız. Yeni takımın dezavantajları olabiliyor, bunu yaşıyoruz kabul etmek gerekir.

Ne olursa olsun kaybedilen bir şey yok. Ne kazandık ne de kaybettik. Bundan sonraki maçlardan hiç değilse bize düşen görevi yapıp iyi neticeler almak gerekir" dedi.

20150916AW527601_03"Bu takımın kendisine koyduğu bir hedef var" diyen Kalpar şunları söyledi: "Bu hedefi tutturabilecek neticeyi almak gerekir diye düşünüyorum.

Bunu alacak oyuncular. Bu takımın eninde sonunda ipi göğüsleyeceğinden en küçük bir şüphem yok.Buna inancım çok fazlasıyla var." Kupa maçlarının kendileri açısından bir nevi iyi olacağını ve oynayamayan oyuncuları görme şansları olduğunu da belirten Kalpar, öncelikle Kayseri Erciyesspor deplasmanından iyi bir sonuçla dönmek istediklerini sözlerine ekledi.
Yorumlar (0)
12
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74