KARABÜK YENİCELİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

Karadeniz Ereğli Karabük Yeniceliler Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği yönetimi tarafından dernek üyelerin

Güncel 08.12.2014, 10:53 08.12.2014, 10:53
22
KARABÜK YENİCELİLER KAHVALTIDA BULUŞTU
banner36

Karadeniz Ereğli Karabük Yeniceliler Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği yönetimi tarafından dernek üyelerine yönelik düzenlenen kahvaltıda Yeniceleriler bir araya geldi.


 

20141208AW264533_05Karadeniz Ereğli Karabük Yeniceliler Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Şener Mısırlı ile dernek yönetim kurulu üyeleri misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi. Kdz. Ereğli Keleşler Park Otel’de başlayana kahvaltıya Dernek Başkanı Mısırlı, dernek yönetimi ile 150 civarında dernek üyesi katıldı.

Dernek Başkanı Mısırlı kahvaltıda yaptığı konuşmada, Tabela derneği olmadıklarını her etkinlikte ortaya koyduklarını belirterek, “Bu tür güzel organizasyonda biraya gelmek istiyoruz. Sizlerin sayesinde bunu sürekli olarak başarıyoruz. Diğer yöresel derneklerin birçoğu bunu inanın yapamıyor, biz sizin sayenizde bunu başarıyoruz. Tabela derneği olmak istemedik, olmadığımızı da gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla ortaya koyuyoruz. Derneğimizin kapıları tüm üyelere açıktır. Herkese eşit mesafede durmak zorundayız. Bugünkü yapmış olduğumuz kahvaltı programı birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacı ile belli aralıklarla yaptığımız rutin bir kahvaltı programlarından bir tanesi bu etkinliklerimiz daha önce olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Bugün buraya gelerek birlik ve beraberliğimize destek veren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

20141208AW264533_03Ardından dernek yönetimini tanıtan Mısırlı, birbirleri ile dayanışma ve kaynaşma imkanı yakalayan üyeler ile beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti.
Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74