KARABÜK ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Karabük Ülkü Ocakları yönetimindeki değişimin ardından Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına gelen Mu

banner73
Güncel 27.08.2015, 16:21 27.08.2015, 16:21
18
KARABÜK ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
banner36

Karabük Ülkü Ocakları yönetimindeki değişimin ardından Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına gelen Murat İsmail Taş basın mensuplarıyla ocak binasında düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.


 

20150827AW510893_01Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat İsmail Taş 25 Ağustos tarihinden itibaren Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un takdiri ile Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığına getirildiğini ifade ederek, “Bizi bu kutlu göreve layık gördükleri için öncelikle Genel Başkanımıza ve Genel Merkez yöneticimize ve davamıza gönül vermiş hepsi birbirinden kıymetli ülkü neferlerine teşekkürleri bir borç biliriz.

Çok kıymetli yönetici kardeşlerim sizler bu kutsal davanın yegane temsilcileri Türk Milletinin kıymetli evlatlarısınız. Birlikte devr aldığımız bu emaneti hepimizin başarı ile bir sonraki döneme devredeceğimize canı gönülden inanıyorum, çıktığımız bu yolda hepinizden Allah Razı olsun diyorum.

Bu emanet hepimizin emanetidir. Biliyorum ki burada bulunan arkadaşlarımı bu vaziyetede tek vücut olup yüce emanetimiz olan Ülkü Ocaklarını en iyi şekilde koruyup, Türk-İslam sancağını kızılelmaya varana dek taşıyacaktır. Bu uğurda Başbuğumuz Cennet Mekan Alparslan Türkeş Beyin yolundan ayrılmaksızın aziz Türk Milletinin ferahı ve selahı için gerekirse canımızı kanımızı son damlasına kadar vermekten sakınmadan yürüyeceğiz.

Zulme boyun eğmeden, doğru yoldan sapmadan bu onurlu mücadelemizde hep birlikte Allahın izni ile taşıyacağız. Peygamber efendimiz bir elime ayı bir elime güneşi verseler davamdan vazgeçmem demiştir. Ülkü Ocakları da birer peygamber ocağıdır. Ülkü Ocakları Türk Dünyasının bilge lideri Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in bu millete en büyük mirasıdır” dedi.

Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat İsmail Taş, Ülkü Ocakları’nın Türk Milletinin, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Türk-İslam Aleminin yegane teminatı olduğunu da belirterek bu kutlu ocağa bu davaya hizmet ve başkanlık etmekten onur ve gurur duyacağını kaydetti.
Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74