KARABÜK BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ KISA BİLGİ VERDİ  

Güncel 03.02.2013, 21:38 03.02.2013, 21:38
11
KARABÜK BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI
banner36
KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ KISA BİLGİ VERDİ

 

20120329AW000368_01Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, çalışmalarını sürdürürken, Öğlebeli Mahallesi yatay asansörünün önümüzdeki günlerde yapım çalışmalarının başlayacağını kaydetti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kayabaşı Mahallesi’ne yapılan asansörün ardından Öğlebeli Mahallesi’nde yapılacak olan yatay asansörün de önümüzdeki günlerde yapım çalışmalarına başlanacağını söyledi.

Karabük’ü asansörlerin yanı sıra, yürüyen merdivenlerle de donatacaklarını ifade eden Vergili, Karabük’ü daha modern, çağdaş ve yaşanabilir bir şehir yapmak için var güçleri ile çalıştıkları belirterek, bu kapsamda da dolmuş durakları, terminal üst geçidine yürüyen merdiven yaptıklarını, bununla birlikte Yenişehir merdivenlerine de yürüyen merdivenlerin montajının başladığını, önümüzdeki günlerde burasının da faaliyete geçeceğini bildirdi.

Belediye Başkanı Rafet Vergili, cuma pazarında bulunan hal binasının da yeni binasına kısa zamanda geçeceğini, ayrıca Karabük Kent Meydanında ki çalışmaların ise tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Tüm çalışmalarımız vatandaşımızın rahatı ve huzuru için. Geriye kalan 13 ayda Karabük’te görülmemiş hizmetleri yapacağız. Yaptığımız bu çalışmalar inşallah Karabük halkı için hayırlı olur. Daha güzel bir Karabük için çalışmalarımız devam edecek” dedi.
Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74