KAR 'SEÇİM İKİ PARTİ ARASINDA'

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI ADEM KAR, SEÇİMİN MHP İLE AK PARTİ ARASINDA GEÇECEĞİNİ İFADE ETTİ &

banner73
Güncel 21.10.2015, 18:07 21.10.2015, 18:07
17
KAR 'SEÇİM İKİ PARTİ ARASINDA'
banner36

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI ADEM KAR, SEÇİMİN MHP İLE AK PARTİ ARASINDA GEÇECEĞİNİ İFADE ETTİ


 

KAR “SON HAFTA HEDEFİMİZ AKP’DEN GEREKİRSE BİR OY DAHA FAZLA ALMAK”


 

kar-secim-iki-parti

1 Kasım tarihinde yapılacak olan 26. Dönem milletvekili seçimlerine sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyorlar.

1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimlerde Karabük’te birinci parti olmak için çalışma temposunu artıran MHP milletvekili adayları Kar ve Aydın Safranbolu’da seçim çalışmalarını sürdürdüler.

Safranbolu’da Devlet Hastanesinde yatan ve muayene olmayan gelen hasta ve yakınları ile görüşen Dr. Adem Kar hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulunarak, seçimlerde destek istediler.

Safranbolu’da esnaf ziyaretlerin de bulunan MHP milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın ziyaretler sonrası açıklamalarda bulundular.

TEMPOYU ARTIRDIK

Karabük’te birinci parti olmak için seçime sayılı günler kala yoğun bir çalışma içerisine girdiklerini belirten MHP Birinci sıra Milletvekili adayı Dr. Adem Kar “Şunu açık ve net söyleyebilirim seçmenlerimizin 1 Kasım tarihinde hangi partiye oy vereceklerinin kararını vermişler. Yapmış olduğumuz gezi, ziyaret ve ev toplantılarında seçmenlerin partimize olan yoğun ilgisini görüyoruz. Bu da demek oluyor ki, Karabük halkı partimizi Karabük’te birinci parti yaparak ben ve Osman Aydın arkadaşımızı meclise göndermeye kararlı. Bizde bu sonucu görmemize rağmen çalışmalarımıza hiç araya vermiyoruz. İlk günkü gibi çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Seçim gününe kadar uluşabileceğimiz tüm vatandaşlarımıza uluşacağız. Allah’ın izni ile Karabük’ü 1 Kasım tarihinden sonra çok güzel günler bekliyoruz. Partimizin iktidarında Karabük’e çok güzel hizmetler yapacağız. Çalışma tempomuzu son güne kadar artırarak devam ettireceğiz” diye konuştu.

SAFRANBOLU HALKI YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

Dün Safranbolu’da yapılan seçim çalışmalarında halkın ve esnafın kendilerine yoğun bir ilgi gösterdiklerini söyleyen MHP Karabük ikinci sıra milletvekili adayı Osman Aydın “Halkımızın ve esnafımızın bizlere gösterdiği yoğun ilgiden son derece mutlu ve memnun oluyoruz. Esnaflarımız ve halkımız belki sıkıntılarını açık bir şekilde ifade etmemelerine rağmen bire bir yapmış olduğumuz görüşmelerde sıkıntılarını net bir şekilde açıklıyorlar. Bizlerde onlara açık bir şekilde yapacağımız işleri anlatıyoruz. Sıkıntılarını bildiğimizi ve çözüm önerilerimizin olduğunu onlara açıklıyoruz. Milletvekili seçilmemiz halinde kapımızın, telefonlarımızın 24 saat onlara açık olacağını üstüne basa basa belirtiyoruz. Sadece seçim zamanlarında değil milletvekili seçildikten sonra hep kendileri ile iç içe olacağımızı ifade ediyoruz. Yeter ki Karabük halkı bizleri vereceği oyları ile meclise göndersinler. Karabük’te çok şeyler değişecektir” dedi.

SEÇİM İKİ PARTİ ARASINDA

MHP Adayı Dr. Adem Kar, seçimin iki parti arasında geçtiğinin altını çizerek, şunları söyledi;

“Afaki veya hayali konuşmanın bir anlamı yok. Bizimle birlikte vatandaşımızda her şeyin farkında, 1 Kasım seçimleri MHP ile AKP arasında geçecek. Hemşerilerimizi sağduyuya davet ediyor ve ‘Bir oy, bir oydur’ sözünün değerini hatırlatıyorum.

Bizim son hafta tek hedefimiz, AKP’den gerekirse bir oy daha fazla almak olacaktır. Böylece 12 yıldır insanımızın kanını sömüren AKP iktidarına aciz olmadığını gösterecek olan halkımız kararlılığını ortaya koyacaktır.”  
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74