KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

banner73
Güncel 05.01.2017, 16:02 05.01.2017, 16:02
17
KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük genelinde  kaldırım yenileme çalışmalarını sürdüren Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karabük’te bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için titizlikle çalışmalarına yaz kış devam ediyor.


 

Karabük’ün her gün gelişen, geliştikçe ihtiyaçları artan bir il olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Rafet Vergili konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Karabük Belediyesi olarak ihtiyaçlara cevap vermek için ara vermeden çalışıyoruz.

Şehrimizde vatandaşlarımızın ulaşımlarının emniyetli bir şekilde sağlanması amacıyla kaldırım çalışmalarımıza da tüm hızıyla devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın güvenli ve daha rahat yürüyebilmelerini sağlama amacındayız.

Kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından  bir yandan kırılmış ve kullanılamaz haldeki  kaldırım yerine yeni kaldırımlar yapılırken, diğer taraftan ise şimdiye kadar kaldırımı olmayan caddeleri de kaldırımlara kavuşturuyoruz.

İnşallah hep birlikte daha güzel çalışmaları kentimize kazandırabilmenin mücadelesi içinde olacağız” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
16
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74