KAHVECİ, MÜRACAATINI YAPTI

OSMAN KAHVECİ “AK PARTİ TEK YÜREK TEK YUMRUK HALİNDE SEÇİMİN GALİBİ OLACAK”  

banner73
Güncel 02.09.2015, 16:13 02.09.2015, 16:13
15
KAHVECİ, MÜRACAATINI YAPTI
banner36

OSMAN KAHVECİ “AK PARTİ TEK YÜREK TEK YUMRUK HALİNDE SEÇİMİN GALİBİ OLACAK”


 

kahveci-aday-basvuru

AK Parti Karabük İl Başkanlığında, 1 Kasım genel seçimleri için aday adayları başvurularını yapmaya devam ediyor.

1 Kasım seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yapan AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, “AK Parti tek yürek tek yumruk halinde inşallah 1 Kasım seçimlerinin galibi olacak” dedi.

7 Haziran genel seçimlerinin sonunda bir koalisyon sürecinin yaşandığını kaydeden Kahveci, şu açıklamayı yaptı;

“Haziran genel seçimlerinde Karabük’ümüzden milletvekili olarak halkımızın teveccühü ile seçilmek nasip oldu. Yalnız bir koalisyon süreci de bu seçim sonunda oluştu. Milletimizin gözü önünde cereyan eden koalisyon sürecinden beklenen hükümet kurulamadı. Ülkemizde huzurun ve istikrarın temini açısından Sayın Cumhurbaşkanımızın da takdirleri ile seçimlerin yeniden yapılmasına karar verildi. Bizde 25. Dönemde kısa süren bu zaman da Karabük’te kahveci-aday-basvuru-1yarım kalan yatırım çalışmalarını devam ettirmek adına tekrar aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Çünkü 7 Haziran genel seçimlerinde 78 büyük projenin bu dönemde takipçisi olacağımızı söylemiştik. Bu projelerinin birazı başladı, bazıları proje aşamasında devam etmektedir. Bizde kaldığımız yoldan devam etmek adına 26. Dönem milletvekilliğine başvurumuz yaptık. AK Partimiz bu süreçleri kırmadan dökmeden ve AK Parti’nin ideali uğrundan aday olan da aday olmayanda hepsi ortak noktada birleşti. 7 Haziran genel seçimlerinden çok daha önemli bir dönem yaşıyoruz. İnşallah AK Parti bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde aday olan da aday olmayanda ben yok biz varız diyeceğiz. Tek yürek tek yumruk halinde inşallah 1 Kasım seçimlerinin galibi AK Parti olacaktır ve inşallah tek başımıza iktidara geleceğiz. Sonuç itibari ile hizmetlerimizi de ülke geneli ve Karabük geneli devam ettireceğiz”

SAYLAR, “VEKİLİMİZE HAYIRLI OLSUN”

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ise “Biz kendisinin iki dönemde de yapmış olduğu milletvekilliğinde ki hizmetlerinden, yaklaşık bir buçuk yıldır İl Başkanı olarak ve il teşkilatı olarak kendisi ile çalışmaktan onur ve sevinç duymaktayız. Çünkü her zaman bizi destekledi, Ankara’da ve Karabük’te bizlere hep destek oldu. Karabük’e de elinden geleni yaptı. Ben bu anlamda da Osman ağabeyimizden memnunuz, adaylık müracaatı da kendisine hayırlı olsun” dedi.

  
Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74