KAHVECİ, ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI 

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ  “KENDİ EKİBİMİZLE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ. HER ZAMAN OL

banner73
Güncel 23.07.2015, 13:45 23.07.2015, 13:45
17
KAHVECİ, ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI 
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ  “KENDİ EKİBİMİZLE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ. HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”


 

20150722AW482841_01AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, İl Genel Meclisi üyeleri ve şube müdürleri ile bir araya gelerek İl Özel İdaresi çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yaz mevsiminin gelmesi ile çalışmalarını daha da hızlandıran Karabük İl Özel İdaresi’nin hem kendi bünyesinde üzerine düşen çalışmaları yaptığını hem de bazı kamu kurumlarının yatırımlarını planlayıp ihale süreçlerini takip ettiğini ifade eden Kahveci, destek olabilmek adına imkanları kullanmaya devam edeceklerini belirterek, “Yaz aylarında kırsal alandaki Özel İdare çalışmaları yoğunluk kazandı. Özel İdare bu çalışmaları yaparken bir yandan Özel İdare’nin kendi kaynağını bir yandan da KÖYDES kaynaklarını köylerimize hizmet etmek adına kullanmaktadır. Bunların yanında ekstra İller Bankası kaynaklarını devreye sokmak adına bazen hibe bazen de kredi bazındaki kaynaklarını kullanıyoruz.” dedi.

“KENDİ EKİBİMİZLE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ.”
Köy yollarında gerçekleştirilen asfaltlama ile ilgili bütün malzemelerin satın alındığını söyleyen Milletvekili Kahveci, “İl Özel İdaremiz bir bu sene bir ilki gerçekleştiriyor. Özellikle köy yollarımızdaki asfaltlama ile ilgili bütün malzemeleri satın alıyorduk. Birinci kat asfalt çalışmalarını ve yama asfalt çalışmasını hep özel sektöre yaptırıyorduk. Bu neticede de birçok sıkıntı ile karşılaştık. Bu sebepten dolayı da geçen yıl bir karar almıştık. Bu karar çerçevesinde asfalt çalışmasının da İl Özel İdaremizin kendi imkanları ile yapılması ile ilgili bir çalışma yaptık. Sonuçta kendi ekibimiz ile asfaltlama çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz ve ekiplerimiz şuanda Eskipazar’da grup yolu çalışması yapıyor. Arkadaşlarımız bunun ile ilgili bu sene 100 km’lik bir program yaptılar. Bizde bu konuda bir değerlendirme yaptık. Köylerimiz de içme suyu ve kanalizasyon konusunda talepler var ve bu konuşlar hakkında değerlendirme yaptık. İller Bankası’nın kaynaklarının bir kısmını da burada kullanmak adına fikir alış verişinde bulunduk. Önceliklerimiz arasında fosseptik ve kanalizasyon bizim önceliklerimizdendir. Çünkü köylerimizi daha da yaşanılabilir kılma anlamında çalışıyoruz. Burada da bu çok büyük önem arz etmektedir. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra İl Özel İdaremizin kaynakları ile Keltepe Kayak Merkezi’nin yapım çalışmaları devam ediyor. Keltepe Kayak Merkezi’ne ulaşım anlamında ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü belirttiler.” dedi.

“HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ.”
Kahveci, son olarak şuanda TBMM tatil döneminde olduğunu ve İl Özel İdaresi ile İl Genel Meclis Başkanı ve üyeleriyle zaman zaman toplantılar gerçekleştirmekte olduklarını kaydederek, “Önümüzdeki günlerde de fiili olarak çalışmaların yapıldığı yerleri mahallinde ziyaret edeceğiz. Çalışmaların gerçekleştirildiği ilgili birimleri ziyaret ederek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde incelemeye devam edeceğiz. Mevcutta yapımı devam eden, yapılan çalışmaları takip edeceğiz. Her zaman olduğu gibi biz hizmetlerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74