KAFKAS: 'KAŞIYAN OLURSA SONUNA KADAR KAŞIRIZ'

KARABÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TOLUNAY KAFKAS, FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMAİL KARTAL İÇİN "KAŞIYAN O

Güncel 06.09.2014, 15:42 06.09.2014, 15:42
18
KAFKAS: 'KAŞIYAN OLURSA SONUNA KADAR KAŞIRIZ'
banner36

KARABÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TOLUNAY KAFKAS, FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMAİL KARTAL İÇİN "KAŞIYAN OLURSA, SONUNA KADAR KAŞIRIZ"


 

20140906AW186026_01Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile yaşanan el uzatmama konusuna değinerek,"Ben bunu fazla kaşımak istemiyorum. Ama kaşıyan olursa da sonuna kadar kaşırız. Bir sorun olmaz" dedi.

Ligin ilk haftasında Kadıköy'de oynadığı ve 3-2 mağlup olduğu Fenerbahçe maçı sonrası basın mensuplarına küfür ettiği yönündeki iddiaları ve Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın uzattığı eli sıkmamasına açıklık getiren Kafkas şunları söyledi;

“Gazetecilerle ilgili açıklama yaptım. Orada yanlış bir algılama var. Ben yaptığımın arkasında duracak kadar kişilikli bir herifim. Hiç de çekinmem. Tabii oradaki bazı adamların algılama biçiminde bir sorun var. Nasıl algıladıkları çok önemli değil. İsmail Kartal ile ilgili açıklama yaptım. Ama bu açıklamayı yapmayabilirdim. Fakat onu kim gazeteye verdiyse, el altından kim yaptıysa ben de ona karşı bir cevap verdim. Biz bunun altında kalabilecek ne şahsiyette ne karakterde bir adamız. Fenerbahçe maçında başka bir şey daha var. Oyuncumuz Erkan'ın Kuyt'a yaptığı kabul edilebilir bir şey değil. Karşı rakipten, camiadan özür dilemesini bilen, o yüreklilikte bir insanız. Ama bize yapılanı da öyle es geçecek karakterde bir adam değiliz. Bunlar olur ama insan gelir bir özür diler, 'olur' der, biz de 'olur abi, canın sağ olsun' deriz, gideriz. Gerginlik anında insanlar bir şeyler yapabilirler. Ama sen 3 sene geçmiş bir şey dememişsin bundan sonra olmaz. Gerekli şeyleri söyledik. Ben bunu fazla kaşımak istemiyorum. Ama kaşıyan olursa da sonuna kadar da kaşırız. Bir sorun olmaz”
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74