İŞTE AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİM LİSTESİ

AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ’Nİ KARABÜK NET HABER ELE GEÇİRDİ

banner73
Güncel 09.01.2015, 15:49 09.01.2015, 15:49
126
İŞTE AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİM LİSTESİ
banner36

AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ’Nİ KARABÜK NET HABER ELE GEÇİRDİ


İŞTE AK PARTİ KARABÜK İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ


akp-il-ilstesi

 

AK Parti Kongresi haber yayına hazırlandığı şu saatlerde devam ediyordu.

Karabük Net Haber olarak oy kullanılmaya başlanmadan İl Yönetim kurulu listesini ele geçirdi ve kamuoyu ile paylaşıyoruz.

 

İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ( ASİL)

1- ADNAN ÇEBİ

2- ALİ ERORHAN

3- ALİ ERTAN

4- AYCAN TELLİ

5- AYLİN KOÇ

6- AYSUN AKÇAALAN

7- AYŞE ÇAVUŞLAR

8- BEGÜM CEFAKAR

9- BİROL SARIAVAZ

10- BUKET ÖZKAN

11- CELAL YILMAZ

12- CENGİZ ÜNAL

13- ESRA AVCI

14- FARUK KARTAL

15- FATMA YILDIZ

16- FERHAT SALT

17- GÜRKAN GÜRCAN

18- HAKAN ŞENTÜRK

19- HÜSEYİN ERİK

20- İBRAHİM AKDAŞ

21 -İHSAN MUTLU

22- İSA GÖKTAŞ

23- İSMAİL ALTINÖZ

24- İSMAİL HAYRİ BOYACI

25- KÜBRA EKMEKÇİ

26- MEHMET KUL

27- MEHMET MESCİER

28- MURAT ÇETİNKAYA

29- NİHAL GÜNEY

30- NURETTİN EMLİK

31- OKAN ASLAN

32- OSMAN KÖŞKER

33- ÖZMEN ÖZDEMİR

34- SEDEF DURMUŞ

35- SERDAR DERELİ

36- SİNAN KORKMAZ

37- TEVFİK AYVALIK

38- VEDAT NAMAL

39- YILDIRAY YILDIRIM

 

İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ( YEDEK )

1- YILMAZ TEMEL

2- MUHAMMET AYDIN

3- ALİ KAPLAN

4- SEVDA KANLIGÖL

5- MURAT MİSOĞLU

6- KUBİLAY YILDIRIM

7- ORÇUN TAHMAZ

8- MURAT DERECİK

9- NUSRET TELLİ

10- İHSAN İPEK

11- HÜSNÜ ÖZMEN

12- AZİME KAZANGİRLER

13- ŞABAN BALLI

14- METİN DERELİ

15- MUZAFFER ÇEVİRME

16- YÜKSEL DOĞANCI

17- MEVLÜT GÖK

18- OSMAN DOĞRU

19- HAYRİ ZOR

20- AYNUR ÖZKAN

21- UĞUR ÇETİNKAYA

22- ŞERAFETTİN ERDEM

23- SEBAHAT ERGİN

24- ADEM ATAY

25- ÇETİN ÇOLAK

26- SATI DOĞAN

27- SALİM PULATKAN

28- ÖZKAN AYVALIK

29- MUHSİN TUNÇ

30- MUHARREM YILDIRIM

31- BEŞİR MISIRLI

32- FİKRET KOYCU

33- YAVUZ İPEK

34- RAMAZAN KAYA

35- KEMAL SEVİM

36- İSMAİL HAKKI CEBECİ

37- RECEP ÇEVİK

38- RECEP KARATAĞ

39- ALİ ÇETİN

40- BİLAL ÖZAL

 

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ (ASİL)

1- TİMURÇİN SAYLAR

2- HASAN YILDIRIM

3- HAKAN EREN

4- HÜLYA UĞUR KOCAKAVAK

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ (YEDEK)

1- TUNCAY ÖZCAN

2- AHMET GÜNEŞ

3- SABRİ TOM

4- HASAN SEVDALI

 

İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ (ASİL)

1- ÖMER SÜRMEN

2- ALİ DEMİR

3- MUSTAFA ÇELENLİ

4- FATİH SİVRİ

5- MEHMET ÇAKIR

İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ (YEDEK)

1- SADIK KAPLAN

2- HASAN TAHSİN POLATKAN

3- MUSTAFA ÖZKAN

4- YILMAZ BOZKURT

5- RAMAZAN GÜMÜŞ
Yorumlar (0)
5
açık
banner23
banner17
banner18
banner39