İŞKUR '60 KURSİYERE BELGELERİ VERİLDİ'

Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Yenice Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü,Yenice Çok Progr

Güncel 05.03.2015, 12:39 05.03.2015, 12:39
10
İŞKUR '60 KURSİYERE BELGELERİ VERİLDİ'
banner36

Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Yenice Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü,Yenice Çok Programlı Lisesi ve Yortanpazarı Çok Programlı Lisesi işbirliği ile açılan kurslardan mezun olanlara kurs sertifikaları yapılan törenle verildi.


 
_DSC03777878787878Törene Yenice Kaymakamı Oğuz Cem Murat,Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Coşkun Güven ile İlçe protokolü ve kursiyerler katıldı.

Yenice Halk Eğitim Müdürü Erol Köseoğlu, yürütülen projeler ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgi vererek, proje desteği veren İŞKUR’a teşekkürlerini belirtmiştir.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Coşkun Güven’de konuşmasında ; Geçerli Bir Meslek Güvenli Bir Gelecek sloganı ile İstihdamın artırılması ve işsizliğin azaltılmasına yönelik İŞKUR tarafından desteklenen proje kapsamında Yenice İlçemizde ve Yortan Beldemizde toplam 60 kursiyerin katılımı ile açılan ,Düz Dikiş Makinası,Alabalık Yetiştiriciliği,Satış Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Refakatçisi kursları ile yapılan işgücü faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur.

İl Müdürü Güven konuşmasında, Karabük İl Genelinde ve İlçelerde özel politika gerektiren gruplara yönelik yürüttükleri projeler hakkında da katılımcılara bilgi vermiş, ardından kursları başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikaları dağıtılmıştır.
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74