İL BAŞKANI HIRSLANDI...

SAYLAR “KARABÜK’ÜN BEKLENTİLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”  

Güncel 16.01.2015, 00:22 16.01.2015, 00:22
25
İL BAŞKANI HIRSLANDI...
banner36

SAYLAR “KARABÜK’ÜN BEKLENTİLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”


 

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR " KARABÜK'TE 2-0 YAPACAĞIZ"


baskan-hirslandi

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, İsmetpaşa’da kurulacak olan Endüstriyel Bölgesinin Organize Sanayi Bölgesi olarak değiştirilmesi için çalışmalara başladıklarını belirterek, çalışmalar bittikten sonra Bakanlığa gideceklerini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, AK Parti İl Kongresine katılan Bakanların “İsmetpaşa’da kurulacak olan Endüstri Bölgesi için Organize Sanayi Bölgesi olarak değiştirerek, yeni bir yol haritasını belirleyin, size her türlü yardımcı olalım” dediklerini söyledi.

Parti İl binasında konuyla ilgili olarak gazetecilere açıklamalarda bulunan İl Başkanı Timurçin Saylar, “Kongrede Karabük’ün kazanımları oldu. Sayın bakanlarımız bize Bartın yolunun devam edeceğini ve bizim Endüstriyel Bölge olarak adlandırdığımız ama sonraki süreçte Eskipazar’daki bu bölgede yaklaşık 6,5 milyon metrekare araziyi Organize Sanayi Bölgesi olarak değiştirerek, yeni bir yol haritasını belirleyin, Karabük’teki siyaset, TSO ve Üniversite bunu oturun, konuşun, bir karar verir, buyurun gelin biz de size her türlü konuda yardımcı olalım dediler. Biz bununla ilgili resmi kurumlara bunları söyledik, bu dosya çalışması yapıldıktan sonra en kısa zamanda Bakanlığa giderek, Karabük’ün beklentisi olan bu projeyi de Allah nasip ederse gerçekleştireceğiz” dedi.

“ADAY ADAYLIĞINDAN PARTİMİZE İLGİ YOĞUN OLACAK”
Milletvekili aday adaylığı sürecinde de Partilerine ilginin yine yoğun olacağını ifade eden Saylar, “Adaylar ne kadar çok olursa bizi de o kadar memnun ediyor. Bu Partimize olan teveccühü gösteriyor. Tabi bu anlamda da halkımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Çünkü Karabük halkı AK Parti’den hiçbir zaman desteğini çekmedi. Bize inansınlar, güvensinler, biz hedef olarak 2023’ü aldık. Diyoruz ki; Yeni Karabük, güçlü, Karabük, Hedef 2023 diyoruz. Karabük’ü 2023 yılına kadar, şu anda konuştuğumuz bütün projeleri bundan önce nasıl bitirdiysek, nasıl bu halkımıza bu hizmetleri getirdiysek,  bahsedilen bütün hizmetleri getireceğimizi de taahhüt ediyoruz. Bize inansınlar, güvensinler. Her şey Karabük için” dedi.

20150115AW298964_04“KARABÜK’TE 2-0 YAPACAĞIZ”
“AK Parti adayları belirleme noktasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin aday olup olmaması bir etkileşimde bulunur mu?” yönünde bir soruya ise Saylar;

“Biz siyaseti o partiden bu şahıs, şu partiden bu şahıs aday olacak diye yapmıyoruz. Biz,  AK Parti olarak kendi politikalarımızı belirliyoruz. Bu politikalar çerçevesinde gelen adaylarımız içerisinden biz de bir çalışma sistemi var, teşkilat temayülü var, anketi var, Genel Merkezi var, bu çalışmalar içerisinde Genel Merkezimizle beraber en doğru adayı ve en iyi hizmet yapabilecek adayımızı bulacağız ve bu adayımızla da Karabük’te 2-0 yapacağımıza da inanıyoruz” cevabını verdi.
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74