İL BAŞKANI DA KATILDI..!

 

Güncel 12.11.2014, 02:00 12.11.2014, 02:00
12
İL BAŞKANI DA KATILDI..!
banner36

 

sahin-vergili-saylar

 

AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR


 

“BU PARTİDEN YALANCI ÇIKMAZ, MİLLETE HİZMETKÂR ÇIKAR” 


 

“BU PARTİDE ÇIKARCILAR YER BULAMAZ”


  

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin Mehmet Ali Şahin hakkında yaptığı açıklamalara cevap vererek, “Bu partiden yalancı çıkmaz, millete hizmetkâr çıkar” dedi.

İl Başkanı Timurçin Saylar, Pazar günü yaptıkları Merkez İlçe Kongresinde Genel Başkan Yardımcıları ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in asfalt konusunda bir takım bilgiler aktardığını söyleyerek, “Belediye Başkanımız Rafet Vergili, bu tür kurumlarla ilgili veya belediyelerle ilgili bilgi almak isterse biz kendisine doğru bilgileri veririz. AK Parti’de yalancı çıkmaz, bu millete hizmetkâr çıkar” açıklamasında bulundu.

“BÜTÜN YATIRIMLARIN ALTINDA İMZASI VAR”
‘Biz verdiğimiz sözlerden hangisini yapmamışız’ diyerek, açıklamasını sürdüren İl Başkanı Saylar şu açıklamalarda bulundu;

“Karabük halkına 2002 yılında KARDEMİR dedik, bugün fabrikanın durumu ortada. Üniversite, doğalgaz, su, yol, hastane, eğitim ve DSİ dedik, hepsini yaptık. Karabük’te yapılan bütün yatırımların altında Mehmet Ali Şahin’in imzası var. Bugün Ankara’ya gittiğiniz zaman 1 yılda bitecek iş bir ayda bitiyor. Kendisinin buranın milletvekili olduğundan dolayı iftihar ediyoruz. Verdiğimiz bütün sözleri tuttuğumuz ortada ve Karabük halkı bunu bildiğinden destek veriyor. Karabük’e yaptığımız hizmetlerden dolayı halk Cumhurbaşkanlığı seçimlerde verdiği oyla gösterdi. Bundan sonrada devam edecek. Bayır mahalledeki hastane ile ilgili defalarca açıklama yaptık. Bayır mahalledeki hastane kapanmadı, bugün kapandı demek komple kapattılar demek abesle iştigaldir. Oradaki hastanenin önündeki blok yıkılacak, Ağız Diş Hastanesi yapılacak ve arkasına da Diş Fakültesi yapılacak. İkisinin afilasyon olması ile ilgili yazısı da Üniversiteye geldi. Arkasındaki poliklinikler duracak, burada insanlar muayene olacak, acil müdahaleleri yapılacak. Bayır mahalleyi mağdur etme diye bir şey yok. Oradaki hastanede bundan önce bin, bin 500 tane poliklinik vardı, bu hastane bitince 3 bin poliklinik olacak. Biz bundan öncekinden daha iyisini yapıyoruz ve vatandaşı mağdur etmemek için semt polikliniği de yapıyoruz. 5000 evlerde aynısı olacak. Berber durağı dediğimiz yerde 750 metrekarelik alanda semt polikliniği yapılacak ve 24 saat hizmet verecek. Her ikisinde çok acil bir şey olduğunda yukardaki hastaneye vatandaşımız ambulansla getirilecek. Bardağın dolu tarafına bakmazsak, insanların hakkına girmiş olur. Bardağın dolu tarafına bakıldığında, Türkiye’de 30 tane hastaneden bir tanesini buraya yaptık. Bu hastane 81 ilin 50’sinde yok. Bunu da yapan bu iktidar, bu milletvekilleri ve imzasını atan Mehmet Ali Şahin. Belediye Başkanımız ‘Mehmet Ali beyin Karabük’ün yetiştirdiği en büyük medarı iftarı ve siyaset adamı olduğunu söylüyor’. Bende o zaman yaptıklarının hakkını verin diyorum.

Mehmet Ali beyin 2002 -2003 yılında KARDEMİR ile ilgili Ankara’da nasıl mücadele ettiğini ben biliyorum. İnsanlar bunu bilmeli. Karabük halkının her yerine hizmet ettik. Yenice, Eflani, Ovacık, Eskipazar yolunu bu iktidar yaptı. Bu partiden millete hizmetkâr çıkar ama yalancı çıkmaz”

“ENDÜSTRİYEL BÖLGESİNİN PEŞİNDEN GİDELİM”
Kongrede Mehmet Ali Şahin’in üzerinde durduğu bir diğer konunun ise Endüstriyel bölge olduğunu anlatan Timurçin Saylar, “İl Başkanımızın ve TSO Başkanımızın Eskipazar Endüstriyel bölge projesini destekliyoruz, bununda peşinden gidip Karabük’ün 50 yılını kurtaralım’ dedi. Bunun peşinden gidelim. Bu ülkede, hem ülkenin dört bir yerini hem de ilimizi imar ediyoruz. AK Parti olarak Edirne’den Van’a kadar hizmet getiriyoruz. Bu anlamda bu millete hizmet etmeye hizmetkâr olmaya devam edeceğiz. Bu millete hiçbir zaman yalan söylemeyeceğiz. Bu millet bize desteği verdikçe, Yenice nasıl Karabük’ün mahallesi olduysa, Bartın ve Kastamonu’da Karabük’ün birer mahallesi gibi olacak. Bugün DSİ yatırımlarını boş geçmeyelim. Hatipoğlu göletini, Düzçam göletini görün. Aldeğirmen’de yapılacak yeni barajı görün. Aktaş barajının 2 yıl sonra kazma vurulacağını da görün. Bu anlamda biz Karabük halkına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz” ifadesinde bulundu.

Keltepe kayak merkezi ile ilgili Cumartesi günü bir heyet geldiğini de açıklayan Saylar, “Mehmet Ali Şahin bey heyetle birlikte yüzme havuzu, Ovacık kampı ve Keltepe ile ilgili keşif yaptı. Keltepe kayak merkezi önümüzdeki yıl başlayacak” dedi.

Ben ve ekibimde menfaat bekleyen yok diyen Saylar konuşmasını şu sözlerle tamamladı;

“Teşkilatımızda çıkar bekleyen yok. Bu teşkilatları biz yeni kurduk ve bu teşkilat hizmet etmek için var. Olduğu gibi Karabük’ün 2023 yılının planlamasını yapıyoruz. Karabük’ün bütün kurumları ve birimleri ile ilgili 2023’ü planlamaya çalışıyoruz. 2023 yılında Karabük - Bartın arası 20 dakikaya, Karabük - Kastamonu arası 30 dakikaya inmeli. Havaalanı ve endüstriyel bölgesi bitmeli. Karabük - Yenice yolu rehabilite edilip Filyos limanın Karabük’e rantablı katkı sağlayacak hale getirmeliyiz. 2023 yılına kadar bunları bitireceğiz. 2023, 2053 ve 2071 yılı projesi ve programı olan tek partiyiz. Biz halkımıza hiçbir zaman yalan söylemedik ve söylemeyeceğiz. Hizmet etmeye de devam edeceğiz. Bu teşkilatlarda çıkar için gelenlerin hiçbiri uzun soluklu olmaz. Çıkarcı da bu partide yer bulamaz.”
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74