HAYVAN PAZARI KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Karabük Belediyesi canlı hayvan pazarında Kurban bayramı öncesi son hazırlıklar tamamlandı.

Güncel 26.09.2014, 17:39 26.09.2014, 17:39
18
HAYVAN PAZARI KURBAN BAYRAMINA HAZIR
banner36

Karabük Belediyesi canlı hayvan pazarında Kurban bayramı öncesi son hazırlıklar tamamlandı.


 

20140926AW203162_02Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Karabük Belediyesi gerek kurbanlık satışı, gerek ise kurban kesimi ile ilgili gerekli hazırlıklarını tamamladı.

Karabük Belediyesinden yapılan açıklamada, Kurban bayramında kurban satışlarının Yenice yolu üzerinde bulunan Melise Köyü karşısındaki hizmete sunulan mezbaha alanında kurulan hayvan pazarında yapılacağı belirterek, vatandaşların kurbanlarını rahat bir şekilde alabilmeleri ve mezbaha alanına ulaşımlarını sağlamak amacı ile balık pazarından ücretsiz servis hizmeti de sağlandığı kaydedildi.

Açıklamada ayrıca, Karabük Belediyesi tarafından kurbanlık satış noktası olarak belirlenen Hayvan Pazarının dışında satış yapılmasının yasaklandığı, yasağa uymayanlara ise Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gerekli cezai işlem uygulanacağı belirtildi.

Ayrıca kurbanlarını kestirmek isteyen vatandaşlar için bayramın 1. günü Karabük Belediyesi ekipleri tarafından Karabük Belediyesi mezbahasında ücretsiz kesim yapılacağıda kaydedildi.
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74