HALK OTOBÜSLERİ DERNEĞİNDEN KALİTELİ HİZMET SÖZÜ

Karabük Özel Halk Otobüsleri Derneği: "Başkanın destekleriyle hizmetlerimizi şehrimize yakışır hale getireceğiz"

Güncel 11.08.2022, 16:47 11.08.2022, 16:56
1410
HALK OTOBÜSLERİ DERNEĞİNDEN KALİTELİ HİZMET SÖZÜ
banner36

Karabük Özel Halk Otobüsleri Derneği bir basın bildirisi yayımlayarak planlanan yeni projelerle ve Başkan Vergili'nin de destekleriyle Karabük halkına daha kaliteli, konforlu ve hızlı ulaşım için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladılar.

Dernekten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Pandemi ile başlayan ekonomik çıkmazlıkların yanında artışa geçen mazot ve amortisman giderleri ve diğer maliyetler nedeni ile sektörümüzde meydana gelen tüm olumsuzluklar, bazı işletmecilerimizin hizmetlerini sonlandırmalarına, bazı işletmecilerimizin de hizmetlerini sonlandırma aşamasına getirmiştir.

Bu aşamalarda işletmecilerimizin her daim yanında olan ve çözüm odaklı yollar araştıran ve uygulamaya koyan Belediye Başkanımız sayın Rafet Vergili ve Meclis Üyelerimizin son olarak önümüzdeki dönem üç aylık hat kiralarının alınmaması kararı ile işletmecilerimizin bir nebze nefes almaları sağlanılmıştır.

Çıkmaza giren toplu ulaşım sektörünün sorunlarına kesin çözüm ve çözümler bulunarak, belediyemizce yapılan araştırmalar sonucu hayata geçirilmesi planlanan yeni projelerde; özel halk otobüsü işletmecileri olarak, yine Belediye Başkanımız sayın Rafet Vergili’nin destekleri ile Karabük halkına en kısa sürede hak ettiği kaliteli, konforlu, hızlı ulaşım hizmetini vermek için elimizden geleni yapacağımızı, ulaşım hizmetini şehrimize en yakışır şekilde hayata geçireceğimizi önemle duyururuz."

Yorumlar (2)
Aaaaa 2 ay önce
Sen insanlara sikintiyi yasat secim yaklasimca hertaraf santiye kur sorunlari cozmeye calisiyormus gibi davran yok ya bu insanlari akil yoksunu mu saniyorsunuz aynaya bakin birde siyasetci secime dogru calisir diye kendini savun
Ramazan Mübarek 2 ay önce
Kaç tane mahalledeki otobüs hattı kaldırıldı. İnsanlar mağdur oldu. İlk önce kaldırılan otobüs hatlarını geri getirin...
banner11
banner12
28
açık
banner125
banner18
banner74