HABERİMİZE YALÇIN'DAN AÇIKLAMA

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ DURMUŞ YALÇIN, CHP’Lİ MUSTAFA EREN İLE YEMEK BULUŞMASINA AÇIKLAMA GETİRDİ

Güncel 12.06.2015, 14:29 12.06.2015, 14:29
24
HABERİMİZE YALÇIN'DAN AÇIKLAMA
banner36

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ DURMUŞ YALÇIN, CHP’Lİ MUSTAFA EREN İLE YEMEK BULUŞMASINA AÇIKLAMA GETİRDİ


 

durmus-yemek-aciklama

MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın, dün yaptığımız “Zafer Yemeği mi?” başlıklı haberimiz ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Yalçın, yaptığı açıklamada, Mustafa Eren’in tecrübelerinden yararlanmak için bir araya geldiklerini belirtti.

25. Dönem Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın’ın yazılı açıklaması şöyle;
25. Dönem Karabük Milletvekilimiz Sayın Mustafa Eren’in tecrübelerinden yararlanmak ve Karabük’ün yararına olacak istişarelerde bulunmak için gerçekleştirdiğim sohbet bazı haber sitelerinde yayımlanmıştır.

Safranbolu’nun en işlek caddesindeki bir restoranda gerçekleşen bu buluşmayı, mekânda çalışan dostumuzun fotoğraf çekilme talebiyle resmetmiştik. Kendileri de facebook hesabından fotoğrafı yayımlamıştır. Haber de buradan türetilmiştir.

Bugün Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili ve İl Başkanımız Sayın Burhanettin Arslan ile gerçekleştirdiğimiz toplantılar gibi, şehrimizin yetiştirdiği birçok değerli şahsiyet ile de özel görüşmelerimiz devam etmektedir. Bunlar siyasi bir seçim çalışması olmayıp, hizmeti esas alan verimli istişarelerdir. Bu nedenle de kamuoyuna duyurulmamakta, duyurulmasını da etik bulmamaktayız.

40 yıllık aktif bir siyasetçi olmasam da her zaman siyasetin içinde olduk. Bu sayede verimli bir seçim dönemi geçirdik. Elbette İş adamı kimliğim ile yıllarca istişareler ile güzel başarılara imza attık. Ben Durmuş Yalçın olarak tek başına ve tek bir kişi ile hiçbir başarının kazanılabileceğine inanmıyorum. Ekip ruhu ve istişare kültürü 7 Haziran seçimlerinde bütün Karabük'ün zaferi olarak tarihe geçmiştir. Artık Karabük iş birlikteliğini alışkanlık haline getirecektir.

Çünkü biz seçim çalışmalarımızda, ‘Karabük çok farklı bir milletvekili ile karşılaşacak’ demiştik. 7 Haziran’dan sonra bütün partilerimizi ve vatandaşımızı kucaklayan bir siyaset anlayışının ilk örneği olan bu tip görüntülere Karabük elbette alışacaktır.

Bizler Karabük eşrafını bir araya getirerek ve önde gelen değerli şahsiyetlerimiz ile işbirliği yaparak Karabük’e hak ettiği hizmetleri getirmenin derdindeyiz. 25. Dönemde, Karabük’te kavgacı ve iş üretmeyen milletvekilliği dönemi değil, Allah’ın izniyle istişare ve diyalogu siyasetin ana prensibi bilen bir politik anlayış hâkim olacaktır.
Yorumlar (0)
13
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74