GÜREL, AİLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Vali Gürel günlük programının yanı sıra her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği aile ziyaretlerine devam ediyor

Güncel 03.08.2022, 12:38
274
GÜREL, AİLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner131
banner36

Karabük Valisi Fuat Gürel, günlük programının yanı sıra her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği aile ziyaretlerine devam ediyor.

Aile bireyleriyle bir süre hasbihal eden Vali Gürel, her kesimden vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiğini ifade ederek, “Devlet olarak yalnızca bugün değil, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Her türlü sıkıntınızda kapımız sizlere açık” dedi.

Ailelerin minik fertleri ile yakından ilgilenerek gelecek hedefleri üzerine sohbet eden Vali Gürel, çeşitli hediyeler vererek eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren aileler kendilerini evlerinde ziyaret etme nezaketi gösteren Vali Fuat Gürel’e teşekkür ettiler.

Yorumlar (2)
Adem KARABABA 1 hafta önce
Karabük'ün bugüne kadar gördüğü, halk ile iç içe olan, en kıymetli Vali bence. Halkın her kesimden birileriyle bir araya geliyor. Çalışmaları gerçekten takdirlik..
Abuzer 2 hafta önce
Vali Bey'in ziyaret ettiği aileler sosyal yardım alan aileler olmasın alamayan ailelerde olsun ki belki kendisi karar verir neyin doğru neyin yanlış olduğuna. Eline verilen listeye göre değil, çat kapı ziyaret haberlerini takip edelim
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74