GÜNEŞ VE ÜNAL'DAN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine 50 adet motorlu hasta karyolası alındığını açıkladı.

Güncel 10.11.2020, 16:51
852
GÜNEŞ VE ÜNAL'DAN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, ortak bir basın açıklaması yayımladı.

KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine 50 adet motorlu hasta karyolası kazandırıldığı belirtilen açıklamada;

"Ülkemiz her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dünyaya örnek olan, Pandemi ile mücadelede araç ve gereç yönündeki donanımlı sağlık alt yapısıyla her zaman büyük takdir almıştır.

Bizlerde bu anlamda Karabük milletvekilleri olarak ilimizin bu hizmetlerden istifade etmesine sağlık alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına, sağlık hizmeti sunumunda aksaklıklara mahal verilmemesine ve yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçilmesi için ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve çözümü noktasında gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerimiz neticesinde Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanemizin acil ihtiyacı olan toplamda 275.000,00 TL tutarındaki 50 adet Motorlu Hasta Karyolası’nı hastanemize kazandırdık. Vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Karabük’ümüzden desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca ve yetkililerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, vatandaşlarımızdan gerekmedikçe kalabalık ortamlara girmemelerini sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uymalarını önemle rica ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74