GÖSTERİ DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI

"Tabuttaki Asker" Tiyatro Gösterisi Duygusal Anlar Yaşattı

Güncel 15.06.2022, 13:38
291
GÖSTERİ DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI
banner131
banner36

Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümü kapsamında sahnelenen "Tabuttaki Asker" tiyatro gösterisi izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 183. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Yönetmenliğini Erol Gündüz'ün yaptığı Tiyatro Kumsal oyuncularının sahne aldığı "Tabuttaki Asker" tiyatro gösterisi büyük beğeni ile izlendi.
 
100. Yıl Kültür Merkezinde sahnelenen tiyatro gösterisine Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Duran, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Jandarma Komutanı J Kd Albay Garip Gümüş ve eşi Devrim Gümüş, Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanı J Albay Hasan Başkök, kurum müdürlerimiz, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile askeri personeller ve aileleri katıldı. 

Duygusal anların yaşandığı tiyatro gösterisi sonunda sahneye çıkarak Yönetmen ve Oyuncu Erol Gündüz ile Tiyatro Kumsal oyuncularını tebrik ederek çiçek takdim eden Vali Fuat Gürel, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 183. Yıldönümü kutlayarak gösterinin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. 

Tiyatro gösterisi Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel ile protokol üyelerinin oyunculara plaket taktim etmeleri ile sona erdi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74