GENÇLİK HAFTASI PROGRAMI BELLİ OLDU

Karabük'te düzenlenecek Gençlik Haftası programı belli oldu

Güncel 16.05.2022, 14:25
88
GENÇLİK HAFTASI PROGRAMI BELLİ OLDU
banner131
banner36

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenecek etkinliklerin programı belli oldu.

Hafta boyunca sürecek etkinlik ve programların başlangıcına makamında kabullerle başlayan Vali Fuat Gürel, her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Gençlik Haftası” ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Şube Müdürleri, gençlik merkezi temsilcileri ve sporculardan oluşan gençlik kafilesini makamında kabul etti. 

Ziyarette Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven tarafından, 15 Mayıs Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Haftası kapsamında il genelinde düzenlenen etkinlikler hakkında Vali Fuat Gürel’e bilgiler verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Fuat Gürel, ilimizin spor alt yapısının son yıllarda çok geliştiğini ve bunu farklı branşlarda ilimizde düzenlenen şampiyonalar ve turnuvalarla kanıtladığını ifade eden Vali Fuat Gürel, 19 Mayıs’ın gençlere verilen önemi göstermek adına gençlere armağan edilen bir bayram olduğunu belirterek geleceğimizin teminatı olan gençlerin Gençlik Haftasını tebrik etti.

Öte yandan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenecek etkinliklerin programı da şu şekilde açıklandı;

Yorumlar (0)
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74