GENÇLERİN DÜĞÜNLERİNİ YAPACAK

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN, SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI ÇERÇEVESİNDE

Güncel 25.02.2014, 17:15 25.02.2014, 17:15
12
GENÇLERİN DÜĞÜNLERİNİ YAPACAK
banner36

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN, SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI ÇERÇEVESİNDE MADDİ DURUMU OLMAYAN BEKAR GENÇLERİN DÜĞÜNLERİNİ YAPACAKLARINI AÇIKLADI


 

MEHMET CEYLAN "AYAK BASMADIK MAHALLE, SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ"


 

 bekar-dugun


AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, 30 Mart Yerel Seçimleri kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, seçim çalışmaları çerçevesinde çok sayıda partili ile birlikte Bağ Essan Sanayi esnafını ziyaret etti.

Ceylan, esnaf ziyaretinde vatandaşlara "Kira da oturan kardeşlerimizi ev sahibi yapacağız, bekar gençlerimizi evlendireceğiz. Sosyal belediyecilik adına yapılması gereken ne varsa yapmaya çalışacağız" dedi.

30 Mart yerel seçimleri çalışmalarına ara vermeden gece gündüz parti teşkilatı ile birlikte çalıştıklarını ifade eden Ceylan şunları söyledi;

"Seçime kısa bir süre kaldı. Bu süre içerisinde elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız. Ayak basmadığımız mahalle, sıkmadığımız el kalmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah nasip ettiğinde Belediye Başkanı seçildiğimiz zaman gerçekleştirmek istediğimiz projelerimizi herkese anlatacağız. Yapmak istediğimiz projeleri hayata geçirdiğimizde Karabük'ün çehresi değişecek. Mega projelerimiz sayesinde Karabük çok farklı bir yüze kavuşacak.”

Maddi durumu yetersiz olan bekar gençlerin düğünlerini de yapacaklarını söyleyen Mehmet Ceylan “Sosyal projelerimiz de çok önemli. Bekar gençlerimizin düğünlerini yapacağız. Belediye olarak gençlerimizin yanında olacağız. Fakir fukaranın her daim yanında olup, onların rahat yaşamaları için ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız. Kirada oturan vatandaşlarımızın, ucuz konut sahibi olmaları için çaba sarf edeceğiz. Vatandaşlarımız kira öder gibi, taksit ödeyerek ucuz ev sahibi olacaklar. Karabüklü hemşerilerimizi güler yüzlü belediyecilik ile tanıştıracağız. Onların her daim yanında olacağız." dedi.

 

[gallery link="file" ids="11293,11294,11295,11296,11297,11298,11299"]
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74