FİLYOS LİMANI PROJESİ TAMAM

Filyos Liman Projesi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayı ile Resmi gazetede yayınlamak üzere Başbakanlığa gönderi

banner73
Güncel 31.12.2013, 01:26 31.12.2013, 01:26
27
FİLYOS LİMANI PROJESİ TAMAM
banner36

Filyos Liman Projesi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayı ile Resmi gazetede yayınlamak üzere Başbakanlığa gönderilerek 2014 yılı yatırım programına alındı


 

filyosliman-bakanlar


Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sedat Namal Filyos Limanının birinci kısım inşaatının Bakanlar Kurulundan geçerek, Cumhurbaşkanınca onaylandığını ve Resmi Gazetede yayınlanmak üzere Başbakanlığa gönderildiğini açıkladı.

Karabük TSO Başkanı Sedat Namal Filyos Liman projesinin 2014 yılı yatırım programına alındığının müjdesini vererek şunları söyledi;

“Batı Karadeniz bölgesi için büyük önem taşıyan Filyos Liman projesinin her safhasında takip ettik. Ayrıca bir Avrupa gezisinde Sayın Başbakanımızla da bizzat bu konu ile ilgili görüşmelerim olmuştu. Nihayet Bakanlar Kurulu kararının ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün onayıyla Resmi gazetede yayınlanmak üzere yazı Başbakanlığa gönderilmiştir.

Böylelikle Filyos liman projesi 2014 yılı yatırım programına alınmıştır. 810 Milyon TL tutarındaki Filyos Liman projesinin 1. Kısım inşaatı resmi yatırım programı içindedir. 2014 yılının ilk çeyreğinde liman inşaatının ihaleye çıkartılmasını bekliyoruz.

Filyos Liman Projesi ile ilgili uzun süredir çaba sarf eden başta AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Karabük’ümüzün Milletvekili Sayın Mehmet Ali Şahin Bey başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Filyos Liman Projemiz bölgemize ve Karabük’ümüze hayırlı olsun.”

 
Yorumlar (0)
2
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39