ETWİNNİNG PROJELERİ KALİTE ETİKETLERİ VERİLDİ

ETwinning projeleri kalite etiketlerinin takdim töreni gerçekleştirildi.

Güncel 09.12.2020, 17:33
357
ETWİNNİNG PROJELERİ KALİTE ETİKETLERİ VERİLDİ
banner36

Millî Eğitim Bakanlığı’nın Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, başarılı ETwinning projeleri arasında değerlendirilerek kalite etiketi ile ödüllendirilmeye layık görülen 4 okul ile bu okullarda proje yürüten 5 öğretmene İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş tarafından belgeleri takdim edildi.

Avrupa’daki tüm okulların ortak platformu olarak oluşturulmuş bir topluluk olan eTwinning; iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak, öğrenme topluluğunun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullarda çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler vb.) ortak çalışma imkanı sunuyor.

Öğretmenlerden bu tarz projelerin okullarda yaygın olarak kullanılmasını istediğini belirten İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, "Yerel ve Ulusal Projeler kapsamında başarılıyız. İnşallah bu çalışmalarımız artarak devam edecektir. ETwinning Türkiye Faaliyetinin eğitim, iletişim, iş birliği ve yaygınlaştırma çalışmalarına yönelik 2020 yılı içerisinde göstermiş olduğunuz üstün gayret ve değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim" dedi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-3
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74