ERORHAN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Güncel 08.09.2015, 15:42 08.09.2015, 15:42
10
ERORHAN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
banner36

20150907AW519702_01AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Ahmet Erorhan, Hakkâri’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayınladı.


 
AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Ahmet Erorhan mesajında, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik yapılan saldırıların nefret ve lanetle kınadığını belirterek, "Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmayı hedefleyen hain saldırıların yoğunlaştığı son günlerde hayatını kaybeden şehitlerimizin haberleriyle derin üzüntü yaşamaktayız.

Hain terör örgütünün gerek ülke içinden gerek ülke dışından aldığı destek ile Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik bu saldırılarını nefret ve lanetle kınıyorum.

Kaos ve kargaşa ortamı oluşturup, huzur ve refah ortamını ortadan kaldırarak vatandaşlarımızın ülkelerine olan güven ve bağlılığını sarsmayı hedefleyen bu tür saldırıları tarihimizden aldığımız bilinçle ve sahip olduğumuz değerlerle aşabilecek güçte olduğumuzu bütün dünyaya duyurmak istiyoruz.

Bu saldırıların yüce milletimizin büyük idraki ile bertaraf edileceğine olan inancımız tamdır. Son saldırılarda, vatandaşlarımızı bir terör örgütünün boyunduruğunda bırakmamak ve ülkemizin birliğini korumak için en değerli varlıkları olan canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve yüce milletimize baş sağlığı diliyorum" ifadelerine yer verildi.
Yorumlar (0)
17
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74