EMEKLİ KARTI OLAN HERKES İNDİRİMDEN YARARLANIYOR

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Şube Başkanlığının Emekli, Dul ve Yetimler adına çalışmaları devam ediyor

Güncel 23.03.2022, 15:35 23.03.2022, 16:31
3027
EMEKLİ KARTI OLAN HERKES İNDİRİMDEN YARARLANIYOR
banner36

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Şube Başkanlığının Emekli, Dul ve Yetimler adına çalışmaları devam ediyor.

TÜED Karabük şube Başkanı Celal Bulut,  "Üyelerimiz için son dönemde 20 i aşkın iş yeri ile daha sözleşme yaparak indirim ve kolay temin şartları sağladık” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şubesi kentte hizmet veren birçok firmayla yüzde 30 varan indirim anlaşması sağlamıştı. Bulut’un yaptığı dernek, hastane ve kömür firmalarından sonra şimdi de akaryakıt istasyonları, özel hastane, marketler ve daha bir çok firmayla anlaşarak, üyelerine indirimle alışveriş yapma fırsatı sundu.TÜED Başkanı Celal Bulut ile Karabük’teki bir çok firma ile gerçekleşen görüşme, indirim sözleşmesi ile sonuçlanırken ilçelerimizde de (ESKİPAZAR) bu tür anlaşmaları yaptıklarını belirtti.

Firmalar ile İmzalanan sözleşmeye göre Emekliler Derneği Karabük Şubesi Üyelik Kartını gösteren tüm emekliler, bundan böyle anlaşmalı firmalardan yüzde 5 ile yüzde 30 kadar kasa indiriminden faydalanabilecek.Celal Bulut “Üyelerimizden aldığımız güçle, anlaşma sözleşmelerimize yenilerini ekliyoruz. Emeklilerin faydasına olan bütün iş ve işlemler için tüm kapıları aşındırmaya devam edeceğiz. ” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
21
az bulutlu
banner125
banner18
banner74