EFLANİ'DEN MHP ADAYLARINA SEVGİ SELİ

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DR. ADEM KAR VE OSMAN AYDIN SEÇİM ÇALIŞMALARINA BU GÜN DE EFLANİ İLÇESİNDE DEVA

banner73
Güncel 23.10.2015, 19:30 23.10.2015, 19:30
26
EFLANİ'DEN MHP ADAYLARINA SEVGİ SELİ
banner36

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DR. ADEM KAR VE OSMAN AYDIN SEÇİM ÇALIŞMALARINA BU GÜN DE EFLANİ İLÇESİNDE DEVAM ETTİLER


 

eflani-mhp-sevgi

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın Eflani’de seçim çalışmalarını devam ettirdiler.

Eflani ilçe yöneticileri ile birlikte esnaflar ve vatandaşlarla buluşan Kar ve Aydın gördükleri ilgi ve destek karşısında Eflanililere teşekkür etti.

Önceki gün Eskipazar’da seçim çalışmaları yapan MHP adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın dün de Eflani ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştular.

Gittikleri her yerde yoğun ilgi ile karşılanan MHP milletvekili adayları Eflani’de de yoğun ilgi ile karşılaştılar. 1 Kasım seçimlerinin ülke için önemli olduğunu vurgulayan MHP adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın 2 Kasım sabahı ülkede her şeyin değişeceğini söylediler.

EFLANİ HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Gördükleri ilgi ve destek karşısında Eflani halkına teşekkür eden MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar şunları söyledi;

“Bugün Eflani ilçemizde seçim çalışmalarını devam ettiriyoruz. Bizlere gösterilen ilgiden çok mutlu olduk. Gerek esnaflarımız gerekse halkımız bizleri çok güzel bir şekilde karşıladılar. 1 Kasım tarihinde desteklerini bizden yana kullanacaklarını söylediler. Bu sevgi ve ilgi karşısında ben bir kez daha Eflani halkımıza sizlerin aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum”

mhp-eflan-1

DÖNÜM NOKTASI OLACAK
1 Kasım seçimlerinin ülke ve Karabük için dönüm noktası olacağını belirten Dr. Adem Kar “Halkımıza bu seçimlerin çok önemli olacağını anlatıyoruz. Partimizin iktidarında ülkemizi ve Karabük’ü çok güzel bekliyor. 1 Kasım tarihideki seçimler ülke ve Karabük için dönüm noktası olacak” dedi
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74